Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Par jaunākās Need for Speed daļas Undercover reklāmas seju izvēlēts nesen prezentētais Volkswagen Scirocco, ko pienācīgi sagatavojusi VW Individual nodaļa. Tas aprīkots ar divu litru TSI benzīna dzinēju un attīsta 200 zirgspēkus, tomēr tas nav galvenais šajā eksemplārā.

Galvenais ir vizuālais tēls, un tas izdevis visai spilgts – oranži melns krāsojums ar pērles efektu, ādas apdare un daudz, daudz dažādas tehnikas, tai skaitā multimediju sistēma ar Clarion magnetolu, astoņiem skaļruņiem un trīs sabvūferiem, kas izvietoti bagāžas nodalījumā. Tas gan īsti vairs nav par bagāžas nodalījumu nosaucams – drīzāk par izklaides centru ar trīs X-Box 360 un tikpat Playstation 3 konsolēm, kas savietojamas ar internetu un tīklu. Jauno NFS daļu iespējams izmēģināt uz „izklaides nodalījumā” iestrādātā 32 collu ekrāna.

Bez aerodinamiskā virsbūve komplekta Scirocco ieguvis arī KW firmas regulējamo balstiekārtu un Golf R32 bremžu komplektu. NFS Undercover Scirocco varēs aplūkot no 29. novembra līdz 7. decembrim notiekošajā tūninga izstādē Esenē, Vācijā.

Izsaki savu viedokli