Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Laiks ir nauda un ietaupīts laiks attiecīgi nozīmē ietaupītus līdzekļus. Šodien pastāstīsim par virtuālo serveru pakalpojuma nodrošinātāju, kurš sniedz iespēju jebkuram tikt pie sava servera dažu minūšu laikā.

logo

Protams, šī nav vienīgā VPSbull priekšrocība, tam piemīt visas klasiskās virtuālo serveru ekstras, kā piemēram, samazinātas izmaksas, salīdzinājumā ar fiziskajiem serveriem, turklāt nav nekāda uztraukuma par servera dzelžiem – par to visu atbild servisa nodrošinātājs. Papildus tam iespējama  jebkurā brīdī maināma servera jauda, lai pielāgotos noslogojumam. Jāpiemin, ka netiek slēgts ilgtermiņa līgums, no pakalpojuma vari atteikties jebkurā brīdī.

VPSbull izmanto kvalitatīvus DELL serverus, dublētu ātrgaitas interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz pat vienam gigabitam, kā arī augstākā līmeņa klientu servisu. Virtuālo serveri vari darbināt gan ar Windows, gan Linux operētājsistēmām, kā arī jebkuram klientam tiek piešķirta neierobežota datu plūsma. Arī servera vadīšana būs pa spēkam katram, jo pieejams ērts un intuitīvs vadības panelis.

Esam sagatavojuši īsu video, kurā nodemonstrēts, cik ātri iespējams tikt pie sava virtuālā servera:

Ja tevi ieinteresējuši VPSbull virtuālie serveri, tad apmeklē kompānijas mājaslapu, lai iegūtu plašāku informāciju vai pieteiktos pakalpojumam!

Izsaki savu viedokli