Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Zviedru ražotājs Volvo Ženēvas auto izstādē prezentēs atjaunināto lielās klases sedanu Volvo S80, kas tapis ciešā sadarbībā ar līdzšinējiem klientiem, lai jaunajā versijā iestrādātu klientu idejas un vēlmes. Uzlabojumi skar virsbūvi, salonu, un arī dzinēju gammu.

Pats auto izmēros kļuvis lielāks, bet dizains, it sevišķi priekšas daļā, priecē ar dinamiskāku un agresīvāku veidolu. Īpaši izceļas pārstrādātais radiatora režģis, kas ieguvis lielāku Volvo logotipu.

Zem dzinēja pārsega turpmāk būs pieejami divi jauni 2,4-litru turbo dīzeļdzinēji – 2.4D ar vienu turbīnu un 175 zirgspēkiem un D5 ar divām turbīnām un 205 zirgspēkiem. Pirmā vidējais patēriņš solās būt 5,8 litri uz 100 kilometriem, bet jaudīgākās D5 versijas – 6,2 litri uz 100 kilometriem.

Arī salons kļuvis augstvērtīgāks – jauna stūre, vadītājam vairāk pielāgots panelis, ar kvalitatīvy ādu apvilkti sēdekļi un jaunas alumīnija aplikācijas. Volvo ir drošs, ka uzlabotais salons apmierinās klientūras vēlmes, jo jau līdz šim astoņi no desmit klientiem izvēlējās tieši dārgāko ādas apdari

Tirdzniecībā atjauninātais S80 nonāks jau pavasarī, neilgi pec debijas Ženēvā. Mūsuprāt, lielais Volvo attiecībā pret lielā vācu trijnieka ir apdomāšanas vērta alternatīva, jo no vienas puses S80 ir lētāks, bet no otras – kvalitātes ziņā līdzīgā līmenī kā lielās klases līderi.

Izsaki savu viedokli