Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ikonas statusu ieguvušais Volkswagen Scirocco jau pavisam drīz saņems vairākus tehniskus un vizuālus uzlabojums. Kaut arī oficiālu prezentāciju spēkrats piedzīvos Ženēvas auto izstādē, jau tagad ir pieejama virspusēja specifikācija un vairāki attēli.

Spēkrats feislifta rezultātā saņems vairākas jaunas vizuālas detaļas, piemēram, pārveidotu priekšējo bamperi, radiatora resti, biksenona gaismekļus un LED tipa aizmugurējos gaismekļus. Rezultātā Scirocco ir iegūs vēl agresīvāku izskatu.

volkswagen scirocco facelift1

Mazāk pamanāmas izmaiņas sastopamas salonā, kur atrodams spidometrs no Golf Gti, kā arī jau tradicionāli sastopamie sportiskie mērinstrumenti priekšējā paneļa vidū.

Starp Volkswagen piedāvātajiem benzīna dzinējiem būs 1,4 litru (123 zirgspēki) un 2,0 litru (177 / 217 / 276 zirgspēki) tiešās iesmidzināšanas agregāti, savukārt piedāvāto dīzeļdzinēju klāsts sastāvēs no diviem 2 litru agregātiem, kas nodrošinās dažādu jaudu – 148 un 181 zirgspēku.

volkswagen scirocco facelift3

Līdzīgi kā iepriekš, arī šoreiz pircēji varēs izvēlēties starp sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu un sešpakāpju divsajūga automātu.

Kaut arī vairākas detaļas Volkswagen atklās tikai Ženēvas auto izstādē jau tagad zināms, ka, piemēram, 2 litru benzīna dzinējs, kas nodrošina 177 zirgspēku jaudu, būs par 19 procentiem ekonomiskāks, patērējot vien 4,5 litrus degvielas uz 100 km.

volkswagen scirocco facelift2

Saistītās tēmas: Volkswagen

Izsaki savu viedokli