Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Volkswagen ir ieplānojuši vēl vienu jaudīgu Golf VII versiju. Bez tehniskās specifikācijas atklātība nonākuši arī attēli ar viegli nomaskēto prototipu.  

Golf R modeļu hierarhijā ierindosies augstāk par Golf GTI. Auto tiks aprīkots ar divu litru TSI dzinēju, kura jauda būs 286 zirgspēki, savukārt griezes moments sasniegs 280 Nm. Spēkrata svars būs tikai 1200 kilogrami. Tas ļaus simts kilometrus stundā sasniegt nieka piecās sekundēs, bet maksimālais ātrums tiks elektroniski ierobežots pie 250 kilometriem stundā.

vw-golf-r-spy-nurb-6

Golf R tiks aprīkots ar sešu pārnesumu divsajūgu ātrumkārbu. Turklāt tam būs jauna pilnpiedziņas sistēma, kas, kā apgalvo izstrādātāji, uzlabos vadāmību.

Neraugoties uz jaudas pieaugumu, salīdzinot ar iepriekšējo R versiju, auto būs ekonomiskāks, patērējot vien 5,8 litrus uz 100 kilometriem. Spēkrats kļuvis arī videi draudzīgāks, pateicoties samazinātam CO2 izmešu daudzumam (tagad tas sasniedz 163 g/km).

Oficiālā prezentācija plānota septembrī Frankfurtes auto izstādē. Domājams, ka pārdošanā tas nonāks jau 2014. gada sākumā.

vw-golf-r-spy-nurb-2

Saistītās tēmas: Volkswagenvw golf

Izsaki savu viedokli