Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kaut arī sportiskais un ekonomiskais Golf GTE debitēs Ženēvas auto izstādē, jau tagad pieejami pirmie spēkrata foto un specifikācija.

Attiecībā uz jaunāko Golf versiju Volkswagen, acīmredzot, nespēja izvēlēties starp jaudu un ekonomiju, tādēļ kompānija izlēma radīt GTE – spēkratu, kurā tiek apvienoti abi pieminētie jēdzieni.

Kā jau nojaušams, tad GTE versija sevī slēpj GTI un GTD potenciālu, savukārt trešais burts (“E”) vēsta par elektromotora klātbūtni. Rezultātā spēkrats tiks apgādāts ar četrcilindru 1,4 litru benzīna turbodzinēju, kas nodrošina 148 zirgspēku jaudu. Tam palīgā nāks 107 zirgspēku elektromotors.

golf gte 2

Rezultātā spēkrats varēs lepoties ar 255 zirgspēku kopējo jaudu un 350 Nm griezes momentu. Tas nodrošinās paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien 7,6 sekundēs, savukārt maksimālais ātrums būs 216 km/h. Tiesa, spēkrats nodrošina arī ļoti cienījamu eknomoiju. Pateicoties elektromotoram būs iespējams veikt 50 km tālu distanci, izmantojot tikai baterijas (8,8 kWh litija jonu) un elektromotoru. Kombinētajā ciklā spēkrats patērēs vien 1,25 litrus degvielas uz katriem 100 km. CO2 izmešu daudzums sasniegs 35 g uz katru nobraukto kilometru.

Jāatzīmē, ka Golf GTE tiks apgādāts ar plug-in tipa sistēmu, ļaujot auto baterijas uzlādēt arī no mājas elektrotīkla.

Turklāt, inženieri esot kārtīgi pastrādājuši, neļaujot elektromotoram un baterijām atņemt vietu pasažieriem salonā un saglabājot arī pienācīgu vietu to mantām bagāžas nodalījumā.

golf gte

Saistītās tēmas: Volkswagenvw golf

Izsaki savu viedokli