Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Visi jaunākie, 2011. gada Xperia modeļi, to skaita arī Arc un Ray, saņems Android 4.0 Ice Cream Sandiwich atjauninājumu, vēsta jaunākā informācija.

Nav zināms datums, kad Xperia’s šo ievērojamo atjauninājumu saņems, taču vispirms, jau oktobrī, visi Xperia jaunie modeļi tiks pie ne tik ievērojamā 2.3.4 atjauninājuma. Iespējams, ka Android 4.0 mēs sagaidīsim tā nospraustajā iznākšanas datumā, kas ir šī gada ziemas svētki.

Runājot par pašu Android 4.0 versiju, tā tiešam būs ievērojama. Izmainīts tiks viss interfeiss, ieviestas tiks vairākas jaunas funkcijas, to skaitā arī “Virtuālās kameras operators”, kas darbosies līdzīgi kā Microsoft Kinect sensors. Izsekota tiks telefona lietotāja seja, kā rezultātā parādīsies daudzas jaunas funkcijas, piemēram, veicot video zvanu kamera fokusēs tieši to seju, uz kuru jūs pašlaik skatāties.

Līdz šim arī tika uzskatīts, ka Android 4.0 būs arī ievērojamas dzelžu prasības – 2 kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 720p displejs utml., taču, ja jau ne tik ātrie Xperia viedtālruņi pie tā tiks, uztraukums var izzust, jauna ierīce, visticamāk, nebūs jāpērk.

Saistītās tēmas: androidsony ericssonsony xperia

Izsaki savu viedokli