Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Visi jaunākie, 2011. gada Xperia modeļi, to skaita arī Arc un Ray, saņems Android 4.0 Ice Cream Sandiwich atjauninājumu, vēsta jaunākā informācija.

Nav zināms datums, kad Xperia’s šo ievērojamo atjauninājumu saņems, taču vispirms, jau oktobrī, visi Xperia jaunie modeļi tiks pie ne tik ievērojamā 2.3.4 atjauninājuma. Iespējams, ka Android 4.0 mēs sagaidīsim tā nospraustajā iznākšanas datumā, kas ir šī gada ziemas svētki.

Runājot par pašu Android 4.0 versiju, tā tiešam būs ievērojama. Izmainīts tiks viss interfeiss, ieviestas tiks vairākas jaunas funkcijas, to skaitā arī “Virtuālās kameras operators”, kas darbosies līdzīgi kā Microsoft Kinect sensors. Izsekota tiks telefona lietotāja seja, kā rezultātā parādīsies daudzas jaunas funkcijas, piemēram, veicot video zvanu kamera fokusēs tieši to seju, uz kuru jūs pašlaik skatāties.

Līdz šim arī tika uzskatīts, ka Android 4.0 būs arī ievērojamas dzelžu prasības – 2 kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 720p displejs utml., taču, ja jau ne tik ātrie Xperia viedtālruņi pie tā tiks, uztraukums var izzust, jauna ierīce, visticamāk, nebūs jāpērk.

Saistītās tēmas: androidsony ericssonsony xperia

Izsaki savu viedokli