Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

ViewSonic nesen paziņoja par diviem jauniem LED projektoriem – PLED-W200 un PLED-W500. Abi jaunumi būs pielāgoti biežai kustināšanai un ceļojumiem, tātad, ir pietiekami mazi un viegli. Tehniskie parametri gan nav tie iespaidīgākie, taču tos atspēko ne tā augstākā cena.

Tātad, jāsāk jau ar to, ka šajos projektoros izmantotā LED spuldze spēs kalpot pat 20,000 stundas. Jāslavē ir arī 3D atbalsts, kas diez vai būs paredzēts biznesa prezentācijām, taču noteikti noderēs izklaidei. Abos projektoros būs atrodams arī USB ports un SD atmiņas karšu ligzdu, taču PLED-W500 papildus tam vēl būs 1 gigabaita iebūvētā atmiņa. Abu projektoru izšķirtspēja ir WXGA (1280 x 768 pikseļi), tātad, tie lieliski noderēs 720p izšķirtspējas video atskaņošanai – daži pikseļi pat paliks pāri. Papildus tam, par PLED-W500 nāksies piemaksāt arī dēļ iebūvētā HDMI porta, kura W200 gan nebūs. Runājot par gaišumu, PLED-W200 tas būs 250 ANSI lūmeni, taču PLED-W500 – 500 ANSI lūmeni.

Abi projektori parādīsies veikalu plauktos jau oktobra vidū. Projektoru cenas nebūs tās augstākās – 499 ASV dolāri par PLED-W200 un 699 ASV dolāri par PLED-W500. 

Saistītās tēmas: projektoriviewsonicw200w500

Izsaki savu viedokli