Aktuāls

Internetā jau kādu laiku klīda baumas par PlayStation 3 spēļu konsoles kompaktās versijas PlayStation 3 Slim iespējamo debiju. Tagad kompānija Sony beidzot šo PlayStation 3 kompakto versiju ir oficiāli prezentējusi, un ir kļuvis zināms, ka tā būs par 32% mazāka un patērēs par 34% mazāk enerģijas nekā oriģinālā PS3 spēļu konsole, tajā pašā laikā piedāvājot to pašu funkcionalitāti. Tāpat ražotājs ir par 100 ASV dolāriem samazinājis oriģinālo PlayStation 3 spēļu konsoļu cenas.

Sony PlayStation 3 Slim spēļu konsolei būs cietais disks ar 120 GB lielu ietilpību, un, kā jau minējām, šī kompaktā konsole funkcionalitātes ziņā līdzināsies līdzšinējiem modeļiem (vienīgi, atšķirībā no oriģinālajām PlayStation 3 spēļu konsolēm, šajā modelī nevarēs uzstādīt Linux operētājsistēmu).

Jaunā spēļu konsole atbalstīs Sony BRAVIA Sync tehnoloģiju, kas, lietojot HDMI pieslēgvietu, PlayStation 3 XMB izvēlni ļauj kontrolēt ar BRAVIA televizoru tālvadības pultīm, un, brīdī, kad BRAVIA televizors tiek izslēgts, izslēgsies arī spēļu konsole. Tāpat šī spēļu konsole būšot klusāka nekā tās priekšgājējas.

Vienlaicīgi ar jauno PlayStation 3 Slim spēļu konsoli, kas Eiropā būs nopērkama sākot no 1. septembra, Sony plāno izlaist arī PlayStation 3 spēļu konsoles programmatūras 3.0 versiju. Sony PlayStation 3 Slim spēļu konsoles cena Eiropā būs 300 eiro.

Izmantotie resursi:
Engadget.com

Izsaki savu viedokli