Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Sony šodien ir prezentējusi pasaulē mazākās Full HD videokameras kompaktāku versiju – HDR-TG5, kurai būs arī GPS navigācijas sistēmas atbalsts. Pie uzlabojumiem tiek minēts arī izmainīts lietotāja interfeiss, kas bija viens no galvenajiem TG3 modeļa klupšanas akmeņiem.

Tehnikas blogs Engadget.com ziņo, ka Sony HDR-TG5 videokamerai būšot arī kvalitatīvāks skārienjutīgais ekrāns, kas precīzāk reaģēs uz lietotāja pieskārieniem. Pateicoties ierīcē iestrādātajam GPS uztvērējam, uzņemtajiem videomateriāliem tiks pievienotas koordinātes, kas ļaus ērti noteikt kurā vietā konkrētais video ir filmēts.

Tāpat Sony HDR-TG5 būs Navteq karšu atbalsts, uzlabots attēla apstrādes process, smile shutter tehnoloģija (uzņem fotogrāfiju brīdī, kad cilvēks, kuru jūs vēlaties fotogrāfēt, smaida) un 16 GB liela iebūvētā atmiņa (iepriekšējam modelim tā bija 8 GB). Un tas viss tiks iekļauts nedaudz mazākā un vieglākā korpusā.

Pārejie ierīces tehniskie dati ir palikuši tādi paši kā TG3 modelim: video izškirtspēja 1920 x 1080 pikseļi, AVCHD video ierakstīšanas formāts, 2,7 collu liels skārienjutīgais ekrāns un lēca ar 10x pietuvinājumu un optisko stabilizāciju.

Šī produkta cena būs aptuveni 1220 ASV dolāri, un veikalu plauktos šī kamera nonāks jau maijā.

Izsaki savu viedokli