Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar medijos parādījās neoficiāla informācija, ka kompānija Sony strādā pie Full HD izšķirtspējas 3D Bravia LCD televizora izveides, kā arī plāno ieviest 3D atbalstu savos Blu-Ray atskaņotājos un PlayStation 3 spēļu konsolē. Šodien šī informācija apstiprinājās, un kļuva zināms, ka 3D atbalsts tiks nodrošināts arī VAIO sērijas datoriem un, iespējams, vēl citām Sony ierīcēm. Turpinājumā piedāvājam jums noskatīties arī video, kurā Sony vizualizē savus nākotnes plānus.

Ja līdz šim ražotāji sacentās, kurš piedāvās lielāka izmēra televizoru un televizoru ar pēc iespējas augstāku izškirtspēju, tad tagad ražotāji, šķiet, vairāk ir pievērsušies produkcijai ar stereoskopiska (3D) attēla atbalstu, jo jau šobrīd veikalu plauktos ir nonākusi virkne šādu ierīču, bet nākamgad tādu solās būt vēl vairāk.

Lai gan vairums ražotāju ir izvēlējušies 3D tehnoloģiju, kuras baudīšanai ir nepieciešamas 3D brilles ar dažāi polarizētiem stikliem katrai no acīm vai nav nepieciešams īpašs ekipējums, Sony plāno lietot augstas izšķirtspējas 3D tehnoloģiju, kuras efektu varēs redzēt, lietojot active shutter brilles, kas ar polarizācijas palīdzību pārmaiņus bloķē attēlu katrai no acīm, bet pārējā laikā ir caurspīdīgas. Šīs brilles sinhronizējas ar televizora attēla atjaunošanās frekvenci, un sinhronizāciju tās veic, izmantojot infrosarkano staru, RF vai Bluetooth savienojumu. Šāda 3D tehnoloģija tiek lietota arī Forum Cinemas Parex Plaza kinoteātrī. Ja tiek lietota augsta attēla atjaunošanās frekvence, tad šī tehnoloģija ir teju nevainojama.

Izsaki savu viedokli