Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ja jums šķita, ka jaunajos Apple klēpjdatoros iestrādātais stikla skārienpaliktnis (touchpad) ir iespaidīgs, tad jums noteikti patiks Sharp Mebius PC-NJ70A netbūkā (kompakts klēpjdators) iebūvētais skārienpaliktnis, kas patiesībā ir LCD ekrāns.

Sākumā, aplūkojot Sharp Mebius PC-NJ70A tehniskos datus, varētu šķist, ka tas ir gluži vienkāršs netbūks, jo tam ir 10,1 collu liels LCD ekrāns (izšķirtspēja 1024 x 600 pikseļi), 1,6 GHz Intel Atom N270 centrālais procesors, 1 GB operatīvās atmiņas, cietais disks ar 160 GB lielu ietilpību, trīs USB 2.0 pieslēgvietas, Ethernet ligzda, atmiņas karšu lasītājs, kā arī Wi-Fi un Bluetooth 2.1+EDR bezvadu savienojumu atbalsts.

Tomēr, rūpīgāk ieskatoties produkta fotoattēlos un specifikācijā, nevar nepamanīt ierīces interesanto skārienpaliktni – tas ir liels, skārienjutīgs LCD ekrāns ar 854 x 480 pikseļu lielu izšķirtspēju, un tajā attēlotā informācija mainās atkarībā no programmas. Piemēram, Sharp demonstrēja, ka, spēlējot boulingu uz šī datora, skārienpaliktnī tiek attēlots boulinga celiņš, bet, veicot citus uzdevumus, mazajā LCD ekrānā attēlotā informācija mainās.

Pagaidām vēl nav oficiālu ziņu par šī datora cenu, taču tehnoloģiju eksperti uzskata, ka Sharp Mebius netbūka cena varētu būt aptuveni 800 ASV dolāru.

Piedāvājam jums iespēju aplūkot video, kurā šis interesantais skārienpaliktnis ir redzams darbībā:

Izmantotie resursi:
www.akihabaranews.com
www.engadget.com

Izsaki savu viedokli