Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Samsung vakar prezentēja divas jaunas digitālās fotokameras ST500 un ST550, kas ir īpaši piemērotas pašportretu uzņemšanai. Abi jaunie fotoaparāti ir aprīkoti ar sekundāro ekrānu, kas ir paredzēts lietošanai gadījumos, kad fotogrāfs vēlas uzņemt savu pašportretu.

Līdz šim daudzām digitālajām fotokamerām un mobilo tālruņu kamerām blakus lēcai bija iebūvēts spogulis, lai atvieglotu pašportretu veikšanu, taču Samsung ir gājuši vēl tālāk un jaunākos kompaktklases digitālos fotoaparātus ST500 un ST550 aprīkojuši ar 1,5 collu lielu sekundāro LCD ekrānu, kas atrodas tieši blakus šo kameru optikai.

Bez jau minētā pašportretu veikšanai paredzētā ekrāna, abām kamerām būs arī 12,2 megapikseļu matrica, lēcas ar 4,6x optisko mērogmaiņu, attēla stabilizācijas sistēma, 720p izšķirtspējas H.264 formāta video uzņemšanas atbalsts un skārienjutīgais ekrāns. Samsung ST500 fotoaparātam būs 3 collu liels primārais ekrāns, bet ST550 modelim būs 3,5 collu liels primārais ekrāns, kas būšot ne tikai lielāks, bet arī asāks.

Samsung ST500 digitālā fotoaparāta cena būs 299,90 ASV dolāri, bet ST550 modelis būs par 50 dolāriem dārgāks, un veikalu plauktos šie interesantie fotoaparāti nonāks jau nākammēnes.

Izmantotie resursi:
Engadget.com

Izsaki savu viedokli