Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Laikā, kad pasaulē valda ekonomiskā krīze, ražotājiem kļūst arvien grūtāk pārdot savu produkciju, tādēļ pircēju piesaistīšanai ir jāizdomā jauni, interesantāki veidi. Viens no tiem varētu būt RealFiction izstrādātais Dreamoc 3D hologrāfiskais displejs, kas atsauc atmiņā ainas no Star Wars triloģijas filmām, kurās Lūks Skaivolkers un citi filmas personāži lietoja hologrāfiskos projektorus, lai skatītos video ziņojumus. Ziņas turpinājumā ir redzams video, kurā tiek demonstrēts šis interesantais 3D hologrāfiskais displejs.

Ražotājs šo produktu raksturo kā 3D ekrānu sistēmu, kas ir īpaši piemērota mazumtirdzniecības videi, kur šobrīd pastāv augsta konkurence. Interesanti, ka šī sistēma ļauj ne vien projicēt gaisā attēlu, bet arī piesaistīt animāciju fiziskam priekšmetam (piemēram, mobilajam tālrunim), tādējādi pievēršot tam pastiprinātu uzmanību.

Būtu ļoti interesanti tuvākajā nākotnē šāda tipa displejus patiešām ieraudzīt veikalu plauktos, jo tie pavisam noteikti spētu piesaistīt lielu pircēju uzmanību, un atdzīvinātu veikala interjeru. Tāpat šādas tehnoloģijas ekrānus noteikti varētu lietot arī citās nozarēs.

Izsaki savu viedokli