Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tehnoloģiju pasaulē katru dienu notiek kaut kas jauns- tirgū parādās vēl neredzēti produkti, kompānijas pārpērk viena otru, citiem vārdiem sakot, miera nav nekad. Bez šaubām, šīs nemitīgās industrijas „viļņošanās” ietekmē atrodas cilvēki, kas nav īsti apmierināti ar vienu vai otru notikumu pavērsienu, tāpēc izsmej to ar īsas parodijas palīdzību. Šodien piedāvājam jūsu uzmanībai dažas ļoti populāras parodijas, kuras iespējams jau ir redzētas, bet vienalga smieklīgas. Pilnīgi droši varu apgalvot, ka jebkuram IT lietās zinošam cilvēkam kādreiz ir nācies smagi nopūlēties, lai ieskaidrotu kādam ārkārtīgi triviālas ar datoriem saistītas lietas. Šis konkrētais video izsmej dažu mūsdienu cilvēku neprasmi lietot datoru, salīdzinot to ar laiku, kad pergamenta ruļļus aizstāja grāmatas.

Daudzi noteikti atceras Apple iPhone prezentāciju, kurā kompānijas priekšsēdētājs Sīvs Džobs ļoti meistarīgi mūs iepazīstināja ar šo daudzējādā ziņā revolucionāro produktu. Kad skatījos šo video, man īpaši acīs iekrita publikas reakcija uz katru Džobsa izteikto domu, jo zālē nemitīgi dārdēja ovācijas. Acīmredzot, es nebiju vienīgais, kurš to pamanīja, jo šim notikumam par godu ir izveidota parodija.

Turpinot par Apple tēmu, piedāvājam jums parodiju par šīs kompānijas produktu nosaukumiem. Tie, kas dziļāk orientējas ar Apple saistītajos notikumos, šajā video varētu saskatīt dažus interesantus zemtekstus.

Līdz ar to parodiju krājumi ir izsīkuši, tomēr mēs jums piedāvāsim vēl kādu smieklīgu video. Tajā ir redzams fragments no NBC humora šova „Late night with Conan OBrien”, kurā Konans dodas apciemot Intel galveno mītni, lai iepazītu šo kompāniju tuvāk un paralēli publiski pasmietos par to.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli