Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Janvāra sākumā kompānija Palm visiem par pārsteigumu prezentēja ļoti iespaidīgu viedtālruni ar lielu skārienjutīgo ekrānu un iPhone operētājsistēmai visai līdzīgo WebOS platformu, šīs ierīces nosaukums bija Palm Pre. Tagad ražotājs tur solījumu, un piedāvā citu uz WebOS platformas balstītu viedtālruni – Palm Pixi. Atšķirībā no Pre modeļa, Pixi nebūs izvelkama QWERTY tastatūra, jo tas ir monobloka tālrunis, tomēr ar QWERTY tastatūru tas varēs lepoties tik un tā.

Palm Pixi būs Palm izveidotā WebOS operētājsistēma, 2,63 collu liels 320 x 400 pikseļu izšķirtspējas kapacitīvais skārienjutīgais ekrāns, 2 megapikseļu kamera (ar zibspuldzi), pilna QWERTY tastatūra un 8 GB liela iebūvētā atmiņa. Diemžēl šai ierīcei nebūs Wi-Fi bezvadu interneta atbalsta.

Ražotājs šai ierīcei piedāvāšot piecus dažādus mākslinieku veidotus aizmugurējos vāciņus (jāsaka gan, ka tie ir visai bezgaumīgi), kurus, protams, varēs iegādāties par atsevišķu samaksu. Pie kam visi šie pieci vāciņi, kā arī īpašs melnas krāsas aizmugurējais vāciņš ir savietojami ar Touchstone bezvadu lādētāju (šī tehnoloģija ļauj uzlādēt tālruni, lietojot magnētisko indukciju).

Vienlaicīgi ar tālruņa debiju Palm šai ierīcei piedāvāšot arī Facebook, Yahoo! un LinkedIn integrācijas programmas. Pagaidām netiek nosaukts konkrēts debijas datums, taču Palm apgalvo, ka Ziemassvētku iepirkšanās drudža laikā šis tālrunis jau būs nopērkams. Precīzu ziņu šobrīd nav arī par Palm Pixi cenu, taču, ņemot vērā faktu, ka Sprint plāno pazemināt Pre cenu līdz 149,99 ASV dolāriem, domājams, ka šī ierīce maksās 99,99 dolārus vai vēl mazāk. Protams, norādītās cenas ir spēkā vien tad, ja tiek slēgts divu gadu līgums ar mobilo sakaru operatoru Sprint, kas šos tālruņus izplata.

Izmantotie resursi:
Engadget.com


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli