Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Packard Bell ir laidusi klajā Eiropas tirgum paredzētu viss-vienā datoru sēriju oneTwo. Šie viss-vienā datori būs ipaši ar to, ka tie tiks aprīkoti ar skārienjutīgiem ekrāniem, kas atbalstīs multi-touch tehnoloģiju.

Pirmais no oneTwo viss-vienā datoru sērijas modeļiem ir oneTwo L, kas būs aprīkots ar 23 collu lielu 1920 x 1080 izšķirtspējas multi-touch skārienjutīgo ekrānu, Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz četrkodolu centrālo procesoru, ATI Mobility Radeon HD 4670 videokarti, e-SATA pieslēgvietu un DVB digitālās televīzijas uztvērēju. Par papildus samaksu ražotājs šo datoru piedāvās aprīkot ar Blu-Ray diskdzini.

Otra oneTwo viss-vienā datora nosaukums būs oneTwo M, un tas būs mazāk iespaidīgs, jo šim datoram būs mazāks skārienjutīgais multi-touch ekrāns (20 collas, 1600 x 900 pikseļi), vājāks grafiskais procesors (ATI Mobility Radeon HD 4500) un mazāk iespaidīgs centrālais procesors (Intel Core 2 Duo T6600 2,2 GHz). Vēl jāatzīmē, ka abiem datoriem maksimālais operatīvās atmiņas apjoms būs 8 GB, un tajos būs iebūvēti arī pieci-vienā atmiņas karšu lasītāji un tīmekļkameras.

Packard Bell ziņo, ka abos oneTwo sērijas viss-vienā datoros būs uzstādīta Microsoft Windows 7 operētājsistēma, un ražotājs tajā integrēs skārienjutīgajam ekrānam paredzēto TouchGadgets aplikācijas (populārāko sociālo tīklu integrāciju, TouchMusic multimediju atskaņotāju, TouchMemo pierakstu blociņu un TouchMediaShare multimediju failu koplietošanas servisu).

Gluži tāpat kā daudzi šobrīd prezentētie datori, kuros ir plānots uzstādīt Windows 7 operētājsistēmu, arī Packard Bell oneTwo viss-vienā datori veikalu plauktos nonāks 22. oktobrī. Dārgākais no modeļiem (oneTwo L) maksās 999 eiro, bet lētākais (oneTwo M) – 599 eiro.

Izsaki savu viedokli