Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kopš LG Electronics CES sadzīves elektronikas izstādē prezentēja GD910 telefonu – rokaspulksteni, šī revolucionārā ierīce ir piesaistījusi ne mazums uzmanības, jo tas ir rokaspulksteņa formas tālrunis ar kuru ir iespējams veikt balss zvanus, video zvanus un citas ikdienā ierastās mobilo tālruņu funkcijas. Viens no faktoriem, kas cilvēkus šī produkta sakarā uztrauca, bija tā cena, un tagad mobilo sakaru operators Orange, kas šo ierīci izplatīs, ir paziņojis tās cenu.

Lai gan līdz šim tika prognozēts, ka LG GD910 cena būs 899 eiro, taču patiesībā šī ierīce ir izrādījusies lētāka – Orange bez līgumsaistībām to piedāvā iegādāties par 500 sterliņu mārciņām. Izskatās gan, ka šī savdabīgā ierīce pagaidām netiek ražota lielā apjomā, jo Orange katram klientam piedāvā iegādāties tikai vienu šādu ierīci, un šis produkts būs nopērkams ierobežotā laika posmā.

Atgādinām, ka LG GD910 telefons – rokassprādzei ir 13,9 milimetrus biezs, ūdensnecaurlaidīgs korpuss, 1,43 collu liels skārienjutīgais ekrāns ar 176 x 220 pikseļu izšķirtspēju, iebūvēts MP3 atskaņotājs, videozvanu kamera (CIF izšķirtspējas), viens skaļrunis, kā arī Bluetooth A2DP bezvadu savienojuma un 3G mobilo sakaru tīkla atbalsts.

Izsaki savu viedokli