Aktuāls

Kompānija Nokia šodien prezentēja klēpjdatoru, tādējādi iesaistoties arī klēpjdatoru tirgū. Izmēra ziņā Nokia pirmais klējdators Booklet 3G līdzinās pārējo ražotāju netbūkiem, bet ražotājs uzsver, ka šis ir mini klēpjdators, nevis kārtējais netbūks, jo Nokia Booklet 3G var lepoties ar daudz plašāku funkcionalitāti.

Nokia Booklet 3G mini klēpjdatoram ir 10,1 collu augstas izšķirtspējas ekrāns, Intel Atom centrālais procesors, tīmekļkamera, A-GPS navigācijas sistēmas atbalsts (un komplektā būs iekļauta arī Ovi Maps programmatūra), 3G mobilo sakaru tīkla atbalsts (šim klēpjdatoram būs SIM karte, kuru varēs nomainīt, neizslēdzot datoru), HDMI izeja, SD atmiņas karšu lasītājs un, protams, arī Bluetooth un Wi-Fi. Vēl jāatzīmē, ka šis interesantais klēpjdators ar vienu uzlādes reizi autonomā režīmā spēs strādāt līdz pat 12 stundām. Pie kam datora korpuss būs veidots no alumīnija, un šis 2 centimetrus biezais klēpjdators svērs 1,2 kg. Šajā datorā būs uzstādīta Windows 7 operētājsistēma.

Pagaidām diemžēl nav zināma šī klēpjdatora cena, plašāki tehniskie dati un kad tas būs nopērkams, taču šīs neskaidrības tikšot izkliedētas 2. septembrī, kad norisināsies Nokia World pasākums.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli