Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Vakar BOOT.lv pārstāvji viesojās Build Windows konferencē Rīgā, Forumcinemas kinoteātrī. Šodien esam jums sagatavojuši video, kurā Microsoft pārstāvji pastāsta daudz ko jaunu par Windows 8 iespējām, priekšrocībām un jaunumiem.

Būtībā konference bija paredzēta tieši Windows 8 programmatūras izstrādātājiem, taču daudz ko interesantu un jaunu par Windows 8 pārstāvji pavēstīja tā pat. Galvenās Windows 8 priekšrocības būs ātrdarbība, samazinātais datora resursu patēriņš, jaunais Metro interfeis, kā arī ievērojami atvieglota programmēšana. Windows 8, kā jau Microsoft solīja agrāk, būs saderīgs ar x86, x64 un ARM platformām. Jebkura programma darbošoties vienādi labi uz visām šīm platformām, programmētājam pat nebūs jāveic nekādi pielāgojumi. Ievērojami uzlabota būs arī elektroenerģijas patēriņa kontrole – jebkura neaktīvā, fonā strādājošā aplikācija pilnībā nepatērēs centrālā procesora resursus.

Par visu daudz sīkāk jūs varat uzzināt pievienotajā video. Pilna garuma video labākā kvalitāte ir pieejams BuildWindows mājaslapā.

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Izsaki savu viedokli