Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

Vakar BOOT.lv pārstāvji viesojās Build Windows konferencē Rīgā, Forumcinemas kinoteātrī. Šodien esam jums sagatavojuši video, kurā Microsoft pārstāvji pastāsta daudz ko jaunu par Windows 8 iespējām, priekšrocībām un jaunumiem.

Būtībā konference bija paredzēta tieši Windows 8 programmatūras izstrādātājiem, taču daudz ko interesantu un jaunu par Windows 8 pārstāvji pavēstīja tā pat. Galvenās Windows 8 priekšrocības būs ātrdarbība, samazinātais datora resursu patēriņš, jaunais Metro interfeis, kā arī ievērojami atvieglota programmēšana. Windows 8, kā jau Microsoft solīja agrāk, būs saderīgs ar x86, x64 un ARM platformām. Jebkura programma darbošoties vienādi labi uz visām šīm platformām, programmētājam pat nebūs jāveic nekādi pielāgojumi. Ievērojami uzlabota būs arī elektroenerģijas patēriņa kontrole – jebkura neaktīvā, fonā strādājošā aplikācija pilnībā nepatērēs centrālā procesora resursus.

Par visu daudz sīkāk jūs varat uzzināt pievienotajā video. Pilna garuma video labākā kvalitāte ir pieejams BuildWindows mājaslapā.

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Izsaki savu viedokli