Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vakar BOOT.Lv jau rakstīja par kompānijas Nikon jaunāko kompaktklases digitālo fotoaparātu Coolpix S1000pj, kas ir pasaulē pirmais fotoaparāts ar iebūvētu projektoru. Šodien piedāvājam jums aplūkot šī fotoaparāta video reklāmas, kā arī īsu Lielbritānijas portāla What Digital Camera sagatavotu videomateriālu, kurā šis interesantais produkts ir redzams darbībā.

Kā jau rakstījām, Nikon Coolpix S1000pj digitālajai fotokamerai ir attēla sensors ar 12,1 megapikseļa lielu izšķirtspēju, Zoom-Nikkor 28mm optika ar 5x optisko mērogmaiņu un 2,7 collu liels ekrāns. Tāpat šai kamerai ir iebūvēts LED projektors ar kuru var projicēt līdz pat 40 collu lielu attēlu. Vēl šim interesantajam produktam ir tālvadības pults.

Videomateriālā ir redzams, ka kameras projektora kvalitāte ir visai laba, un tam pat ir manuāli regulējams asums. Jāpiekrīt, ka šis ir lielisks veids kā ballītē cilvēkiem parādīt uzņemtās fotogrāfijas.

Atgādinām, ka veikalu plauktos Nikon Coolpix S1000pj nonāks jau septembra mēnesī. Ierīces aptuvenā cena būs 590 ASV dolāri.

Izsaki savu viedokli