Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jūnija beigās vairāki ārvalstu mediji ziņoja, ka Zune HD multimediju atskaņotāja tirdzniecība, iespējams, tiks uzsākta 8. septembrī. Tagad Microsoft beidzot ir oficiāli paziņojuši datumu, kad šis daudzsološais multimediju atskaņotājs, kas būs Apple iPod Touch tiešais konkurents, veikalu plauktos nonāks šī gada 15. septembrī. Turklāt, sākot no šodienas, vairākos Microsoft izvēlētos veikalos tiek uzsākta Zune HD multimediju atskaņotāja iepriekšpārdošana.

Atgādinām, ka Microsoft Zune HD multimediju atskaņotājam ir 3,3 collu liels platformāta (malu attiecība 16:9) OLED kapacitatīvais skārienjutīgais ekrāns ar multi-touch tehnoloģijas atbalstu un 480 x 272 pikseļu lielu izšķirtspēju, mobilajām ierīcēm paredzētais Nvidia Tegra procesors, kas piedāvā ļoti augstu veiktspēju (ar to var bez problēmām atskaņot HD video un Flash animācijas) un patērē ļoti maz enerģijas, akselerometrs un Wi-Fi bezvadu interneta atbalsts. Tāpat, pateicoties multitouch atbalstam un iebūvētajam interneta parlūkam, šī ierīce nodrošināšot ļoti ērtu sērfošanu internetā.

Apzīmējumu “HD” šim atskaņotājam piešķir augstas izšķirtspējas video izeja (720p), kas gan būs pieejama tikai lietojot speciālu dokstaciju, kā arī HD radio atbalsts. Tādējādi Microsoft Zune HD ir kļuvis par pasaulē pirmo pārnēsājamo multimediju atskaņotāju, kas atbalsta HD radio, kas ir daudz kvalitatīvāks par ierasto radio, kā arī piedāvā lietotājam aplūkot informāciju par dziesmu un izpildītāju.

Microsoft Zune HD varēs iegādāties divās versijās: atskaņotāja 16 GB versijas cena būs 219,99 ASV dolāri, bet 32 GB versija maksās 289,99 dolārus. Tāpat ir zināms, ka šis atskaņotājs būs nopērkams 5 dažādās krāsās, bet pagaidām uzņēmums neprecizē kādas tieši. Iepriekšpārdošanā šo produktu var iegādāties Amazon, Best Buy, Microsoft Store un Walmart veikalos.

Izmantotie resursi:
Engadget.com
Gizmodo.com

Izsaki savu viedokli