Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mēs jau vairākkārt esam rakstījuši par nākamgad gaidāmo Microsoft Windows 7 operētājsistēmu, kurai būs arī multi-touch skārienjutīgās vadības atbalsts. Tagad viens no pasaulē vadošajiem tehnikas medijiem (Engadget.com) ir publicējis video, kurā Windows 7 multi-touch atbalsts ir redzams darbībā uz Hewlett-Packard TouchSmart sērijas all-in-one datora, un secinājumi par šīs funkcijas lietderību un kvalitāti šobrīd ir neviennozīmīgi… Windows 7 multi-touch atbalsts ļauj pietuvināt attēlus, ērti pārvietoties interneta lapās, lietot forward, back, copy, paste, undo un redo funkcijas, lietot virtuālo tastatūru, kā arī veikt citas noderīgas darbības.

Viss tas, protams, izklausās ļoti jauki, taču Engadget.com ziņo, ka realitātē šīs funkcijas lietot nemaz nav tik ērti. Portāla eksperti atzīst, ka daudzas Windows 7 ikonas un vadības pogas ir pārāk mazas, lai tās būtu ērti lietot, un multi-touch atbalstu vēl ir nepieciešams noslīpēt. Tāpat domājams, ka reti kurš ikdienā vēlēsies ar roku spiest pogas uz ekrāna, jo ilgstoši roku turēt šādā stāvoklī pavisam noteikti nav ērti.

Jāatcerās gan, ka testiem tika lietota Windows 7 operētājsistēmas beta versija ar multi-touch beta dziņiem, tādēļ vēl ir pāragri spriest par to kā multi-touch vadības atbalsts darbosies operētājsistēmas oficiālajā versijā.

Izsaki savu viedokli