Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Iegūstiet pilnīgas izklaides iespējas, atrodoties kustībā ar tālruni W995 Walkman un tā optimizēto video atskaņošanas stilu un veiktspēju. Tālrunī W995 Walkman debitē lietotne Media Go, ar kuru vienkārši un bez jebkādas piepūles jebkurā datņu formātā var pārsūtīt, atskaņot un kārtot izklaides materiālus. Barselona, 2009. gada 16. februāris. Atrodiet izklaides iespējas vairāk nekā jebkad agrāk ar jaudīgu videotālruni: skatieties ziņu raidījumus, televīzijas pārraides vai grāvējus lieliskā video kvalitātē vai arī pārbaudiet jaunākos videomateriālus no tīmekļvietnes YouTube, lietojot 3G pieslēgumu vai bezvadu tīklu Wi-Fi. Kopā ar 8,1 megapikseļa izšķirtspējas kameru un atskaņotāju Walkman ar skaidras skaņas funkciju W995 Walkman ir maksimāli aprīkots tālrunis, lai spētu izklaidēt lietotāju gan autobusā, gan pusdienu laikā vai arī gaidot vilcienu.

Ar lietotni Media Go multivides satura ņemšana līdzi ir vienkārša. Šī unikālā uzņēmuma Sony radītā lietotne piedzīvo savu debiju tieši tālrunī W995 Walkman un bez piepūles starp tālruni un datoru ļauj automātiski pārsūtīt jebkuras skaņu, attēlu un video datnes. Direktorijā var vienkārši atrast aizraujoša satura aplādes (podcasts) — tikai divi klikšķi un būsit jau ceļā, pilnā krāšņumā vērojot darbību norisi spilgtajā 2,6 collu ekrānā.

“Ar lietotni Media Go nav vairs jāuztraucas par formātu, izšķirtspēju un kadru skaitu sekundē,” sacīja uzņēmuma Sony Ericsson mārketinga vadītājs Aleksandrs Kardons (Alexandre Cardon). “No datora uz tālruni pārsūtītie videomateriāli vairs nebūs jāskatās zemā izšķirtspējā vai sliktā kvalitātē. Ar lietotni Media Go un W995 iespējas tālrunī ir tik pat labas, kādas tās bija datorā.”

“W995 Walkman apvieno jebkura tālruņa labākās mūzikas iespējas, papildina tās ar savā klasē labākajām video un koplietošanas spējām, lai piedāvātu pašlaik vispilnīgāko sakaru izklaides risinājumu,” sacīja Aleksandrs Kardons. “Šis jaudīgais tālrunis sniedz vislabāko iespējamo video izšķirtspēju, kāda vien var ietilpt lietotāja kabatā ievietojamā ierīcē. Tāpat tālrunis W995 ir aprīkots ar godalgas ieguvušo skaidras skaņas funkciju un 8,1 megapikseļa izšķirtspējas kameru, lai varētu uzņemt augstākās kvalitātes attēlus un pievienot tiem tālrunī pieejamo skaņu.”

Novietojiet tālruni uz iebūvētā statīva un skatieties videomateriālus kopā ar draugiem, vienlaikus baudot jaudīgo iebūvēto stereoskaļruņu skaņu. Tālrunis W995 nodrošina lielisku skaņu gan filmām, gan arī iecienītākajiem skaņu ierakstiem. Tehnoloģijas Clear Stereo, Clear Bass un komplektā iekļautās augstākās klases austiņas HPM-77 ļauj kustībā baudīt mūziku līdzvērtīgi kā sēžot ierakstu studijā un dzīvā izpildījumā klausoties savu iemīļotāko mūziķu grupu. Lai sniegtu nākamā līmeņa skaidras skaņas funkciju, dažos tirgos austiņas HPM-77 tiks aizstātas ar trokšņus slāpējošajām austiņām HPM-88.

Lai pilnīgotu izklaides iespējas, iegūstiet nevainojamus attēlus ar automātisko fokusu, funkciju Photo Flash un sejas atrašanas tehnoloģiju. Uzņemiet attēlus patiesās krāsās, izmantojot 8,1 megapikseļa izšķirtspējas kameru, un varēsit izdrukāt šos attēlus pat pilnā A3 formātā bez satraukumiem par to kvalitāti.

Tālrunis W995 Walkman

Skatīšanās jebkurā laikā

* Optimizēta video atskaņošana ar stilu un veiktspēju — iegūstiet labāko iespējamo videomateriālu izšķirtspēju kabatas lieluma ierīcē!
* Video tieši tālrunī ar bezvadu tīklu Wi-Fi un 3G pieslēgumu — vienkārša piekļuve videomateriāliem tīmekļvietnē YouTube un citās izklaides vietnēs.
* Skaidrs 2,6 collu ekrāns — ar galda statīvu, jaudīgiem skaļruņiem vai 3,5 mm audio pieslēgvietu.
* 8,1 megapikseļa kamera — uzņemiet lieliskus attēlus ar funkciju Photo Flash un sejas atrašanas tehnoloģiju.
* Skaidras skaņas iespējas — izbaudiet labāko iespējamo skaņu veidā, kādā to paredzēts dzirdēt.
* 8 GB atmiņas karte Memory Stick Micro — saglabājiet neizsmeļamu fotoattēlu, videoklipu un skaņu ierakstu apjomu.
* Atzīmējiet vietas nosaukumu savām atmiņām vai palieciet vienmēr uz pareizā ceļa, lietojot vietnoteices sistēmu aGPS un kartes Google Maps.

Lietotne Media Go

Vienkāršojiet multivides materiālu līdzņemšanu

* Pārsūtiet, atskaņojiet un kārtojiet — ar lietotni Media Go starp tālruni un datoru var vienkārši pārsūtīt mūziku, videoierakstus, fotoattēlus un aplādes.
* Automātiskā sinhronizēšana — automātiski sinhronizējiet mūzikas atskaņojumu sarakstus, lai tālrunis vienmēr tiktu atjaunināts ar jaunāko mūziku.
* Automātiskā pārvēršana — lietotne Media Go sniedz vislabākās kvalitātes multivides satura atskaņošanas iespējas tālrunī. Nav nepieciešams lietot papildu lietotnes, lai ņemtu līdzi multivides saturu.
* Funkcija SensMe — izveidojiet atskaņojumu sarakstu bibliotēku, lai varētu šķirot mūziku pēc garastāvokļa vai ritma.
* Aplādes — vēl nekad nav bijis tik vienkārši abonēt un lejupielādēt aplādes. Atsevišķi no savas izlases pievienošanas ir pieejams direktorijs, lai palīdzētu atrast jaunu un aizraujošu saturu.
* Skaņas kompaktdisku satura kopēšana — izmantojiet lietotni Media Go, lai līdzņemšanai ierakstītu savu kompaktdiskos esošo mūziku un skaņu grāmatas.

Tālrunis W995 Walkman darbojas tīklos GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 un UMTS/HSPA 900/2100. Tālrunis W995 būs nopērkams no 2. ceturkšņa melnā, sudrabotā un sarkanā krāsā.

Lietotne Media Go būs pieejama vienlaicīgi ar W995 15 dažādās valodās.

Izsaki savu viedokli