Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mūsdienās skārientehnoloģijas un tām atbilstošo interfeisu izstrāde un attīstība notiek iespaidīgos ātrumos, nodrošinot lietotajam ātrāko, kvalitatīvāko un intuitīvāko funkciju vadīšanu. Tiesa, ir vieta, kuru progress nesasniedz tik ātri kā vajadzētu.

Automašīnās atrodamo skārienekrānu saskarnes ļoti bieži ir grūti lietojamas, nepraktiskas un, pateicoties mazajām ikonām, nereti pat rada draudus satiksmes drošībai, ilglaicīgi novēršot auto vadītāja uzmanību. Taisnību sakot, šī situācija, kad spēkratu skārienekrānu saskarnes ir tik grūti izmantojamas, ir diezgan absurda, ņemot vērā cik daudz funkciju caur tiem ir iespējams kontrolēt un ņemot vērā automašīnu augsto cenu.

Arī vietne TechCrunch norāda, ka spēkratos atrodamie skārienekrāni un to izvēlnes ir tik slikti izveidotas, ka pat trīs gadus vecs, lēts planšetdators atstātu kaunā gandrīz jebkuru no modernajiem spēkratu skārienjutīgajiem ekrāniem.

Ņemot vērā šo situāciju, kāds entuziasts piedāvā savu versiju par to kā būtu jāizskatās un kādas funkcijas būtu jānodrošina automašīnās atrodamajiem skārienekrāniem. Ideja paredz, ka vadītājam nevajadzētu ilgstoši meklēt pareizo ikonu, novēršoties no ekrāna. Tāpat funkciju kontrolei jābūt piedodošai, nodrošinot attiecīgu darbību veikšanu pat ar aptuvenām kustībām. Plašāku idejas izklāstu varat redzēt zemāk esošajā video.

Saistītās tēmas: autoskārienjutīgie displeji

Izsaki savu viedokli