Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Arvien populārāki kļūst tālruņi, kas spēj izturēt ekstrēmus apstākļus vai vismaz vieglas peldes. Arī Archos nevēlas atpalikt no jaunākajām tendencēm un izveidojusi kompānijas pirmo ūdensdrošo viedtālruni. Tiesa, tā demonstrācijas video filmēšanas laikā lietas noiet nedaudz greizi.

Kompānija Archos pavisam nesen prezentēja 5 collu Quenchua viedtālruni, kas ir apgādāts ar WVGA izšķirtspēju un četru kodolu 1,2 GHz Snapdragon procesoru. Tiesa, specifikācijas daļa, ar kuru ražotājs lepojas visvairāk ir tālruņa atbilstība IP 54 sertifikāta standartiem jeb spēju izturēt lielāku ūdens daudzumu un stiprāku triecienu nekā citi tālruņi.

Tiesa, atzīme, ka viedtālrunis ir spēj izturēt nelielu ūdens iedarbību, nenozīmē, ka tas spēs izturēt kārtīgu peldi. Tādēļ video filmēšanas laikā, kad Archos vadītājs izrāda tālruņa izturību, eksperiments apstājas (un beidzas) pie tālruņa izpeldināšanas traukā ar ūdeni. Ūdens daudzums izrādās pārāk liels un ierīce sižeta filmēšanas brīdī vienkārši nomirst.  To visu var redzēt zemāk novietotājā video.

Saistītās tēmas: archosinteresanti

Izsaki savu viedokli