Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Lai gan Samsung un Sony Ericsson jau piedāvā mobilos tālruņus ar 8 megapikseļu kamerām (vakar Sony Ericsson prezentēja arī telefonu ar 12 megapikseļu kameru), somu ražotājs Nokia līdz šim spītīgi bija savus tālruņus aprīkojis ar 5 megapikseļu kamerām. Tomēr tagad arī pasaulē vadošais mobilo tālruņu ražotājs beidzot ir prezentējis viedtālruni ar 8 megapikseļu kameru… Šī telefona nosaukums ir Nokia N86.

Līdzīgi kā daudzi citi N sērijas viedtālruņi (tajā skaitā arī šī modeļa priekšgājējs N85), Nokia N86 ir slaidera tipa telefons, un šobrīd ir zināms, ka šim Symbian S60 platformas tālrunim būs 8 megapikseļu kamera (ar Carl Zeiss lēcu, automātiskās fokusēšanās atbalstu un divām LED zibspuldzēm, kā arī MPEG-4 video uzņemšanu ar izšķirtspēju 640×480 piskeļi), 2,6 collu liels OLED ekrāns, 8 GB liela iebūvētā atmiņa, A-GPS navigācijas sistēmas atbalsts (ar digitālo kompasu, Nokia Maps 3.0), FM raidītājs, microSD atmiņas karšu ligzda, kā arī 3,5 milimetru audio un microUSB pieslēgvietas.

Ierīce atbalstīs četrsjoslu GSM, HSDPA mobilo internetu un Wi-Fi bezvadu internetu. Tāpat zināms, ka Nokia N86 būs aprīkots ar 1200 mAh akumulatoru, un sarunu režīmā telefons bez atkārtotas uzlādes varēs darboties līdz 6,3 stundām (3G tīklā līdz 3,9 stundām), bet video atskaņot ierīce spēs līdz pat 7 stundām no vietas (mūzikas atskaņošana līdz 25 stundām).

Pārdošanā Nokia N86 nonāks šī gada 2. ceturksnī, taču ierīces aptuvenā cena vēl nav zināma.


Liec savam Nokia mobilajam tālrunim izskatīties kā jaunam – pasargā to no skrāpējumiem

Izsaki savu viedokli