Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple, norādot uz iPhone 6 Plus labākajām īpašībām, izceļ viedtālruņa plānumu un vieglumu. Tiesa, šīs dizaina iezīmes pavada arī tehniskas problēmas – viedtālruņa korpuss deformējas pat pie vidēji stipra spiediena.

Par šo problēmu ziņojuši vairāki iPhone 6 Plus lietotāji, kas viedtālruni turējuši bikšu kabatā. Pēc vairākām kustībām viņi ievērojuši, ka Apple viedtālrunis pogu rajonā ir deformējies, veidojot acīm redzamu korpusa ieliekumu.

Šo problēmu steidzās pārbaudīt arī kāds tehnoloģiju blogeris. Viņš uzņēmis video, kurā cenšas salocīt paprāvā izmēra viedtālruni. Taču, lai šis tests sniegtu ticamākus rezultātus, viņš līdzīgu pārbaudi veicis ar Samsung Galaxy Note 3 planšettelefonu.

Secinājums ir visai vienkāršs – Apple iPhone 6 Plus patiešām deformējas, turklāt tas var notikt arī visai ikdienišķās situācijās, jo nav nepieciešams izmantot pārcilvēcisku spēku, lai ieliektu tālruņa korpusu. Tiesa, Apple viedtālrunis saglabā savas funkcijas arī pēc tā korpusa bojāšanas. Testa veicējs gan neiesaka tālruni atliekt atpakaļ, jo tas var radīt neatgriežamus bojājumus.

Saistītās tēmas: appleiphone 6 plus

Izsaki savu viedokli