Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Apple, norādot uz iPhone 6 Plus labākajām īpašībām, izceļ viedtālruņa plānumu un vieglumu. Tiesa, šīs dizaina iezīmes pavada arī tehniskas problēmas – viedtālruņa korpuss deformējas pat pie vidēji stipra spiediena.

Par šo problēmu ziņojuši vairāki iPhone 6 Plus lietotāji, kas viedtālruni turējuši bikšu kabatā. Pēc vairākām kustībām viņi ievērojuši, ka Apple viedtālrunis pogu rajonā ir deformējies, veidojot acīm redzamu korpusa ieliekumu.

Šo problēmu steidzās pārbaudīt arī kāds tehnoloģiju blogeris. Viņš uzņēmis video, kurā cenšas salocīt paprāvā izmēra viedtālruni. Taču, lai šis tests sniegtu ticamākus rezultātus, viņš līdzīgu pārbaudi veicis ar Samsung Galaxy Note 3 planšettelefonu.

Secinājums ir visai vienkāršs – Apple iPhone 6 Plus patiešām deformējas, turklāt tas var notikt arī visai ikdienišķās situācijās, jo nav nepieciešams izmantot pārcilvēcisku spēku, lai ieliektu tālruņa korpusu. Tiesa, Apple viedtālrunis saglabā savas funkcijas arī pēc tā korpusa bojāšanas. Testa veicējs gan neiesaka tālruni atliekt atpakaļ, jo tas var radīt neatgriežamus bojājumus.

Saistītās tēmas: appleiphone 6 plus

Izsaki savu viedokli