Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Hewlett-Packard pēdējo dienu laikā ir prezentējusi vairākus jaunus klēpjdatorus, taču, iespējams, iespaidīgākie no tiem ir jaunās Envy sērijas 13 un 15 collu klēpjdatori, kas ir ļoti plāni un gaumīgi. Turklāt 13 collu modelis ar standarta akumulatoru autonomā režīmā spēs strādāt līdz pat 7 stundām, bet, lietojot lielākas ietilpības akumulatoru, ar šo datoru bez atkārtotas uzlādes ir iespējams strādāt līdz pat 18 stundām no vietas. Pastāvīgie BOOT.Lv lasītāji, iespējams, atceras, ka Envy klēpjdatoru sērija agrāk bija Hewlett-Packard ekskluzīvā Voodoo zīmola paspārnē – pagājušajā vasarā Berlīnē HP pasākumā, kurā viesojās arī BOOT.Lv, tika prezentēts tobrīd pasaulē plānākais klēpjdators Voodoo Envy 133.


Hewlett-Packard Envy 13

Tomēr tagad Hewlett-Packard ir izlēmuši Envy sērijas klēpjdatorus piesaistīt arī HP zīmolam, tādēļ populārais datortehnikas ražotājs prezentēja Hewlett-Packard Envy 13 un 15 collu klēpjdatorus, kas vizuāli atgādina Apple Macbook jaunākās paaudzes klēpjdatorus.


Hewlett-Packard Envy 13

Hewlett-Packard Envy 13 collu modelis būs 2,0 cm biezs, svērs nieka 1,7 kilogramus. Šīs ierīces korpuss būs veidots no ar alumīniju apklāta magnēzija, un dators būs aprīkots ar gaišu (410 cd/m2) 13,1 collu lielu WXGA (1280 x 800 pikseļu) izšķirtspējas ekrānu, kas spēs attēlot 82% krāsu gammas (lielākajai daļai klēpjdatoru šis rādītājs ir 45-60% robežās), Intel Core 2 Duo ultra zemas voltāžas divkodolu centrālo procesoru, AMD ATI Mobility Radeon HD 4330 grafikas procesoru, 250 GB 5400 apgr./min. cieto disku, līdz 5 GB DDR3 operatīvās atmiņas, divi-vienā atmiņas karšu lasītāju, divām USB 2.0 pieslēgvietām, HDMI pieslēgvietu, stikla skārienjutīgo paneli un VGA izšķirtspējas tīmekļkameru. Šim datoram nebūs iebūvēta optiskā diskdziņa, taču ražotājs piedāvās iegādāties ārējo disku rakstītāju.


Hewlett-Packard Envy 13

Savukārt Envy 15 collu modelī uzsvars ir likts nevis uz datora plānumu vai svaru, bet gan uz tā komplektāciju, kas ir patiešām iespaidīga. Šis dators varēs lepoties ar 15,6 collu lielu augstas izšķirtspējas LED aizmugurgaismojuma ekrānu, kas būs pieejams divās augstas izšķirtspējas versijās no kurām modernākā būs ar gaišumu 300 cd/m2 un Full HD izšķirtspēju.


Hewlett-Packard Envy 15

Tomēr vēl iespaidīgāks ir lācīša vēdera saturs: šim datoram būs jaunais Intel Core i7 720QM 1,6 GHz četrkodolu centrālais procesors, AMD ATI Mobility Radeon HD 4830 grafikas procesors ar 1 GB video atmiņu, 320 GB 7200 apgr./min. cietais disks (tāpat šajā datorā būs vieta 2 SSD datu nesējiem), līdz 16 GB DDR3 operatīvās atmiņas, divas USB 2.0 pieslēgvietas, kombinētā eSATA/USB pieslēgvieta, HDMI un audio ieejas/izejas multimediju pieslēgvietas, iebūvēts DVD rakstītājs, tīmekļkamera (ar nakts redzamības režīmu un infrasarkanajām LED diodēm) un atmiņas karšu lasītājs. Šim datoram standarta komplektācijā būs 4 šūnu akumulators, taču nav zināms cik ilgi šis klēpjdators spēs darboties autonomā režīmā. Par spīti pieklājīgajai komplektācijai, HP Envy 15 datora svars būs vien 2,34 kg.

Abos datoros tiks uzstādīta Microsoft Windows 7 Home Premium operētājsistēma, un to sākumcenas būs attiecīgi 1699 ASV dolāri par HP Envy 13 un 1799 dolāri par Envy 15. Pārdošanā šie produkti nonāks jau 18. oktobrī.


Hewlett-Packard Envy 15

Hewlett-Packard Envy 15

Hewlett-Packard Envy 13

Hewlett-Packard Envy 13

Hewlett-Packard Envy 13

Hewlett-Packard Envy 13

Izmantotie resursi:

Engadget.com
Gizmodo.com
Slashgear.com

Izsaki savu viedokli