Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Bumptop lietotāja interfeiss, kura konceptuālie video internetā bija redzami jau pāris gadus, beidzot ir pieejams lejupielādei. Bumptop ir lietotāja interfeiss, kas ļauj uz virtuālās darbvirsmas izmētāt jūsu izvēlētos objektus, piešķirot tiem svaru un izmēru. Šis lietotāja interfeiss, kas atbalsta fizikas aprēķinu sistēmu, ļauj objektus salikt mapēs vai krāt kaudzēs līdzīgi kā uz īsta galda. Protams, Bumptop atbalsta arī vadību ar skārienjutīgā ekrāna starpniecību.

Diemžēl pagaidām šis risinājums vairāk atgādina jautru izklaides iespēju, nevis darbam piemērotu lietotāja interfeisu, jo tas nav pietiekami integrēts operētājsistēmā, bet gan strādā kā atsevišķs risinājums.

Drīzumā ir gaidāma arī Bumptop versija ar plašāku multi-touch tehnoloģijas atbalstu, tādēļ īpaši ērti šo tehnoloģiju izmantot būs Windows 7 operētājsistēmas lietotājiem, kuriem ir datori ar skārienjutīgiem ekrāniem.

Šī programma ir pieejama bezmaksas lejupielādei, taču tās PRO versija maksā aptuveni 30 ASV dolārus. Lai lejupielādētu Bumptop, spiediet šeit.

Izmantotie resursi:
Engadget.com

Izsaki savu viedokli