Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jūnija sākumā uzņēmums Samsung prezentēja savu pirmo GSM mobilo tālruni E1107 Crest Solar ar saules bateriju, kas ļauj akumulatoru uzlādēt, lietojot saules enerģiju. Tomēr Solar Crest nav pēdējais ar saules bateriju aprīkotais Samsung tālrunis, jo ražotājs šobrīd gatavo jaunu tālruni, kas būs aprīkots ar skārienjutīgo ekrānu un saules bateriju – Samsung Blue Earth jeb S7550. Piedāvājam jums aplūkot Krievijā tapušu video, kurā šis neparastais tālrunis ir redzams darbībā.

Līdzīgi kā iepriekšējais ar saules bateriju aprīkotais Samsung tālrunis, arī S7550 stundas laikā no saules var iegūt pietiekami daudz enerģijas, lai akumulatora darbības laiku sarunu režīmā paildzinātu 10 minūtēm. Domājams, ka šāda iespēja var noderēt tad, ja tālruņa īpašniekam ir nepieciešams veikt īsu zvanu, bet telefons ir izlādējies un tuvumā nav neviena elektrības kontakta.

Pagaidām nav ziņu par šīs ierīces tehniskajiem datiem, tomēr, ņemot vērā faktu, ka tam būs skārienjutīgais ekrāns, domājams, ka šī tālruņa aprīkojums būs visai pieklājīgs. Pagaidām ir zināms vien tas, ka Samsung S7550 tālrunim būs Wi-Fi bezvadu interneta un GPS navigācijas sistēmas atbalsts.

Izmantotie resursi:
blogs.mail.ru/corp/ryabinin

Izsaki savu viedokli