Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Digitālās satelīttelevīzijas operators Viasat aptaujā noskaidrojis, kādi ir televīzijas skatītāju paradumi Ziemassvētkos. 44% aptaujāto respondentu atklājuši, ka viņi televizoru svētkos ieslēdz jau no paša rīta. Otrs populārākais TV skatīšanās veids un laiks gandrīz ceturtajai daļai (24%) ir pie svinību galda un – atverot dāvanas.

Tāpat pēc Viasat pasūtījuma veiktajā aptaujā* noskaidrots, ka aptuveni 14% no respondentiem kopīga filmas skatīšanās Ziemassvētkos ir kļuvusi par tradīciju. Savukārt 18% norāda, ka cenšas televizoru neskatīties vispār. Viasat akcentē, ka visā pasaulē gadu mijas svētki tradicionāli ir laiks, kad cilvēki vairāk laika pavada mājās un televīzijas skatīšanās ir likumsakarīga.

Turpina Henings Liks (Henning Lycke), Viasat vadītāja pienākumu izpildītājs Latvijā:Nemainīgi ziemas brīvdienu laikā pieprasītākais televīzijas saturs ir ģimenes filmas un komēdijas, kas ir pārbaudītas vērtības kvalitatīvai atpūtai. Jāatzīst, ka nereti citā gada laikā televīzijas skatīšanās ilgums tiek pārspīlēts, bet Ziemassvētku brīvdienās skatītāji patiešām atgūst iekavēto un tādā veidā izvēlas pavadīt laiku ar ģimeni.”

Pieprasītas komēdijas un ģimenes filmas

Arī kompānija Viasat šajās brīvdienās piedāvās tematisko saturu, tostarp bezrūpīgas komēdijas visai ģimenei. Ziemassvētku vakarā TV1000 Premium skatītājus sagaida TV pirmizrāde animācijas filmai „Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra”. Tikmēr, vēl sagaidot Ziemassvētku vakaru, kanāls TV1000 piedāvās komēdijas pirmizrādi „Meliem īsas kājas”.

Sestdien, Pirmajos Ziemassvētkos, kanāls TV1000 rādīs divas aizkustinošas filmas – „Sirds mūzika” un „Izdomātā dzīve”. Savukārt Krievijas komēdiju „Ratatui” piedāvās kanāls TV1000 Russkoje Kino.

Tikmēr gadu mijā, 31.decembrī, kanālā TV1000 tiks demonstrētas filmas „Siržu lauzējas” un „Pēc noskatīšanās attīt”, savukārt 1.janvāra vakarā atslodzei TV1000 Premium piedāvā pirmizrādi filmai „Brīvdienu terapija”, bet kanāls TV1000 – filmu „Sensācija”.

Saistītās tēmas: televīzijaviasat

Izsaki savu viedokli