Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija VIASAT tirgū ievieš jaunu pakalpojumu VIASAT Connect, kas klientiem nodrošinās digitālo satelīttelevīziju kopā ar interneta pakalpojumiem. Pateicoties satelīta pieslēgumam un mobilajam internetam, jaunā komplekta pārklājums sedz visu Latvijas teritoriju. Kompānijas pārstāvji prognozē, ka VIASAT Connect kā bezvadu risinājums varētu sekmēt interneta pieejamību arī Latvijas tālākajos reģionos. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar trešās paaudzes (3G) telekomunikāciju operatoru Triatel. Digitālās satelīttelevīzija un mobilā interneta komplekts VIASAT Connect ir jaunums cilvēkiem, kuriem līdz šim mājokļa atrašanās vietas dēļ digitālās televīzijas un interneta ierīkošanas iespējas bija ierobežotas. Lai ierīkotu VIASAT Connect, nav nepieciešami kabeļi, līdz ar to paveras kvalitatīvas digitālās televīzijas un interneta iespējas neatkarīgi no atrašanās vietas, pat tālākajā Latvijas nostūrī.

VIASAT sāk radīt pirmo augstas izšķirtspējas kanālu,

VIASAT Connect ietver digitālās satelīttelevīzijas komplektu ar vairāk nekā 80 kanāliem un mobilo internetu ar ātrumu 3,1 Mbit/sek. lielu lejuplādes un 1,8 Mbit/sek lielu augšuplādes ātrumu. VIASAT Connect piedāvājumā klientu izvēlei, atkarībā no interneta izmantošanas intensitātes, būs pieejamas divas paketes –ar 500 MB apjomu mēnesī un ar 10240 MB mēnesī.

Lai gan Pasaules Ekonomikas foruma pētījuma dati liecina, ka Latvija ierindojas 27.vietā pasaulē pēc interneta lietotāju skaita, tomēr aktuāls ir jautājums par interneta pieejamību reģionos, kur Latvijas rādītāji ir zem Eiropas vidējā līmeņa.

„Ja līdz šim interneta pieejamību Latvijā raksturoja tā koncentrēšanās galvenokārt ap pilsētām un laukos pieejamība bija ierobežota, tad šobrīd, izveidojot ikvienam pieejamu interneta un digitālās televīzijas komplektu, jau tuvākajā laikā situācija varētu mainīties,” skaidro VIASAT Latvija vadītājs V. Ermansons.

Izsaki savu viedokli