Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

12.jūlijā pie Rīgas Motormuzeja būs apskatāmas 17 antīkās „Rolls Royce” automašīnas no britu autokluba „The 20-Ghost Club”.

Parādes brauciens no Rīgas centra startēs pēc plkst. 9:00, bet muzeja stāvlaukumā ekskluzīvos  spēkratus varēs aplūkot laika posmā no plkst.10:00 līdz 13:00. Tikmēr paši „The 20-Ghost Club” biedri apmeklēs senāko antīko automobīļu muzeju Baltijas valstīs – Rīgas Motormuzeju.

„20-Ghost Club” dibināts 1949.gadā un ir senākais „Rolls-Royce” automobiļu klubs pasaulē. Tā dibinātāji bija vairāki „Rolls-Royce” automašīnu īpašnieki, kuru mērķis bija saglabāt senos spēkratus, kas izgatavoti pirms 1940. gada. Kluba nosaukums „20-Ghost Club” aizgūts no „Rolls-Royce” automobiļiem, proti, leģendārā 40/50 ZS un 20 ZS „Silver Ghost” modeļiem.

Vislabāk „Rolls-Royce” automobiļu elegantās virsbūves var novērtēt kluba organizētajos braucienos. Šogad „20-Ghost Club” apceļo Skandināviju un Baltijas valstis. Braucienā piedalās 17  pirmskara „Rolls-Royce” automobiļi, no kuriem 10 ir augstākās raudzes „Silver Ghost” modeļi.

Starts braucienam tika dots 1.jūlijā Esbjergā, Dānijā, bet noslēgsies 21.jūlijā Helsinkos, Somijā. Kopumā senies spēkrati būs veikuši 1800 jūdzes.

Saistītās tēmas: automašīnasinteresantiizstāderolls-royce

Izsaki savu viedokli