Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kāds cilvēks vārdā Tomas Napster diezgan veselīgi paņirgājies benchmark|iem to veidiem, un secinājumiem ko no tā var izdarīt – konkrētāk – viņa upuris ir Tom`s Hardware Guide. Kādā lapā kura ir pilnīga www.tomsharwdare.com kopija ir lasāms dziļi “analītisks” Tomz Hardware Tribe raksts par jauno AMD Barton, testiem, rezultātiem utt… Autors diezgan veiksmīgi pasmējies par THG datu izklāstīšanas stilu, analīzi un to pasniegšanas veidu.

Pats jocīgākais ir tas, ka daudzi lasītāji šo rakstu uztvēruši nopietni un lasījuši kā īstu THG rakstu. Autors ir saņēmis daudzas norādes par un aizrādījumus par kļūdām rakstā, dusmīgas vēstules, kā arī sūdzības par to, ka raksts ir nepilnīgs un jautājumus kāpēc izdarīti tik maz testi. Tas būtībā pierāda to, ka daudzi lasītāji akli paļaujas uz testu rezultātiem, ko izdarījuši tie vai citi testētāji un neseko līdzi domai, bet gan stabiņu diagrammām un testu rezultāta cipariem priecādāmies par AMD vai Intel uzvaru.

Sākotnējais nosaukums bijis Tomz Hardware Bribe, bet tas draudēja sacelt pārāk lielu traci tāpēc nosaukums tika nomainīts uz Tomz Hardware Tribe.
Autors gan apgalvo, ka neesot gribējis tieši vai netieši norādīt uz to ka THG ir uzpirkts vai arī vienkārši nosliecies uz AMD vai Intel pusi, bet drīzāk pasmieties par reizēm līdz absurdam aizejošajiem benchmark|iem, par THG testu analīzes trūkumu, reizēm “loģiskajiem” secinājumiem utt. Bet, ko tur daudz atkārtot jau paša autora uzrakstīto..

Vienkārši spiediet uz šī linka un sagatavojieties lasīt vienu no visu laiku iespaidīgākajiem, objektīvākajiem un analītiskākajiem rakstiem par procesoru testiem:)

Izsaki savu viedokli