Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Vai arī tu vēlies apsteigt slimības un jau laikus izdarīt profilaktiskus soļus? Kompānijai 23andMe ir risinājums – ģenētiskā koda nolasīšana un analizēšanai, lai lietotājs zinātu, kas viņu sagaida nākotnē.

Kompānija 23andMe ir radīta, lai ikvienam iedzīvotājam sniegtu iespēju par saprātīgu cenu iegūt noderīgu informāciju par viņa esošo un gaidāmo veselības stāvokli.

Viss, kas lietotājam jādara, ir jāaizsūta kompānijai DNS paraugs (siekalu veidā). Kompānija atklās informāciju par 240 faktiem. To skaitā būs gan informācija par iespēju dzīves laikā iegūt kādu slimību, gan informācija par priekštečiem, gan iespējamo dzīves ilgumu.

Turklāt, ņemot vērā, ka parasti šāda iespēja  ir pieejama par nepilniem 1000 dolāriem, tad testa cena ir vien 99 ASV dolāri.

Tiesa gan, jau tagad ir kritiķi, kas vēsta, ka paziņotā informācija visticamāk būs maldīga un galvenokārt nederīga. Galvenais iemesls tam – nepareiza ģenētiskās informācijas interpretēšana. Tiek paredzēts, ka rezultātā var tikt ierosināti vairāki tiesu procesi.

23andMegenetictesting99dollarhealthtest

Saistītās tēmas: dnsinteresantimedicīna

Izsaki savu viedokli