Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Eurocom piedāvā 9000$ vērtu portatīvo datoru ar četrkodolu procesoru un citām dārgā gala komponentēm. Nav noslēpums, ka Intel plāno nākamgad izlaist četrkodolu mobilo procesoru. Savukārt AMD šajā lauciņa nedaudz iekavē – tā plāno pirmo četrkodolu mobilo procesoru izlaist tikai 2009. gadā, kas būs Fusion arhitektūras procesors ar kodēto nosaukumu „Falcon”.

Taču tie, kas vēlas portatīvo datoru ar patiešām jaudīgu procesoru, varētu pievērst uzmanību Eurcom piedāvājumam. Šis ražotājs piedāvā portatīvo datoru D900C Phantom-X ar 17.1 collu ekrānu, kuru var aprīkot ar ekstremāli jaudīgām komponentēm (priekš portatīvā datora). Piemēram, ir iespēja ielikt trīs 250GB cietos diskus RAID 5 masīvā vai arī divas 7950 GTX videokartes SLI režīmā. Operatīvās atmiņas apjoms var sasniegt 4 GB, nemaz nerunājot par plašo portu un savienojumu klāstu.Taču viens no interesantākajiem aspektiem ir tas, ka šo portatīvo datoru var aprīkot ar galda datoriem paredzētu Core 2 Quad Q6600 (2.4 Ghz) vai Q6700 (2.66 Ghz) procesoru. Lai samazinātu energopatēriņu, kompānija izmanto tikai G0 revīzijas procesorus, kas dod iespēju 2.66 Ghz četrkodolu procesoram nepārsniegt 95W atzīmi. Tas ir ļoti daudz priekš mobilā procesora, taču iegūta jauda to pilnībā attaisno.

Maksimālajā komplektācijā Eurocom D900C Phantom-X maksā 9000$. Cerēsim, ka īstie mobilie četrkodolu procesori būs manāmi ekonomiskāki, kā arī lētāki. Taču jāņem vērā fakts, ka reti kurš portatīvā datora īpašnieks spēs izmantot visu procesora jauda, taču zināms pieprasījums pēc tiem jebkurā gadījumā ir.

Ziņas avots: Oficiālā mājas lapa

Izsaki savu viedokli