Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Portāls BOOT.Lv jau vairākkārt ir rakstījis par aktualitātēm saistībā ar Lattelecom optisko internetu, kas solās būt viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā. Šobrīd Lattelecom 100 Mb/s internets ir pieejams vien nedaudzās vietās, taču uzņēmums jau strādā pie tā, lai pēc iespējas drīzāk šo pakalpojumu varētu lietot daudz vairāk iedzīvotāju. Ja arī tu vēlies jau tuvākajā nākotnē kļūt par Lattelecom optiskā interneta lietotāju, spied šeit un balso par savas mājas adresi. Lattelecom, plānojot turpmāko optiskā interneta attīstības stratēģiju, ņems vērā iedzīvotāju balsojumu – mājās par kurām būs nobalsots optiskais internets tiks ierīkots ātrāk nekā citur.

BOOT.Lv jau rakstīja, ka Lattelecom izveidotie optiskie pieslēgumi projekta sākumposmā nodrošinās klientiem pakalpojumus ar ātrumu līdz 100 Mbit/s un iespēju skatīties augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus. Attīstot projektu, interneta ātrums jau šogad sasniegs 500 Mbit/s, bet tālākā nākotnē iespējami pat 10 Gbit/s datu pārraides ātrumi.

Ātrgaitas optiskais pieslēgums ļaus tā lietotājiem kvalitatīvi izmantot Lattelecom piedāvātos pakalpojumus – internetu, tālruņa sarunas un Lattelecom Televīziju. Šāds pieslēgums sniegs iespēju iedzīvotājiem lietot arī pakalpojumus, pie kuru attīstības Lattelecom strādā, piemēram, skatīties augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus (high definition television jeb HDTV).

Pēc optiskā tīkla izveides esošie Lattelecom klienti, vienojoties ar uzņēmumu par viņiem ērtu laiku, varēs saņemt ātrgaitas interneta pakalpojumus. Gan interneta, gan Lattelecom televīzijas lietotāji tādējādi saņems pakalpojumus izmantojot optisko kabeļu infrastruktūru, saglabājot esošo maksu par pakalpojumiem.

Ja arī tu jau drīzumā vēlies lietot vienu no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā, spied esi aktīvs un balso par savu māju!
Citi Lattelecom pakalpojumi:

Lattelecom Mājas komplekti
Lattelecom Internets (līdz 10 Mb/s, sākot no Ls 5,90/mēn.)

Izsaki savu viedokli