Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Head-Up tipa displeji var būtiski uzlabot braukšanas kvalitāti. Vadītājam nav nemitīgi jāskatās spidometrā vai navigācijas iekārtā, jo viss nepieciešamais ir redzams priekšējā stikla ietvaros.  Tiesa gan, minētā ekstra ir atrodama tikai atsevišķu auto modeļu komplektāciju sarakstos, taču Garmin ir izlēmis šo situāciju labot.

Garmin HUD uz caurspīdīga displeja attēlo svarīgāko – navigācijas norādes, laiku, pārvietošanās ātrumu  un citu nozīmīgu informāciju.

garmin hud 2

Tiesa gan, neraugoties uz cienījamo izmēru, Garmin HUD pilda tikai displeja funkciju un nav aprīkots ar iebūvēto GPS iekārtu. Rezultātā, lai ierīce darbotos atbilstoši gaidītajam, nāksies to savienot ar viedtālruni, kurā ir instalēta atbilstoša Garmin aplikācija (pieejama gan Android, gan iOS, gan Windows Phone ierīcēm).

Izstrādājumu ar elektroenerģiju apgādā 12 voltu adapters, kas tiek ievietots auto elektrības ligzdā. Taču kā pluss jāmin, ka ierīce ir aprīkota arī ar USB pieslēgvietu, caur kuru būs iespējams uzlādēt navigācijas informāciju sūtošo viedtālruni.

Tiesa gan, šāds izstrādājums nav lēts. ASV tā cena sasniedz 150 dolārus, savukārt par aplikāciju nāksies samaksāt vēl aptuveni 50 dolārus.

Garmin HUD

Saistītās tēmas: displejigadžetigarmin

Izsaki savu viedokli