Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau daudzi, kas interesējas par auto audio, būs pamanījuši, veikals Sportech piedāvā vācu uzņēmuma Audiotec-Fischer ražoto tehniku. Audiotec-Fischer piedāvā divu zīmolu tehniku – Helix un BraX. Helix ir pieejamāka līmeņa produkti, taču BraX – tikai high-end tehnika. Uzņēmums Audiotec-Fischer ir dibināts 1990. gadā, Vācijā. Kopš tā laika tas ir izaudzis par vienu no vadošajiem ļoti augstas kvalitātes auto audio tehnikas ražotājiem. Pamatkritēriji hand-made (ražots ar rokām) un Made in Germany (ražots Vācijā) vēl joprojām ir dominējošie uzņēmuma piedāvātajos produktos. 2005. gadā uzņēmums saņēmis DIN EN ISO 9001:2000 sertifikātu.

Zīmols Helix aptver uzņēmuma piedāvātās tehnikas vidējā līmeņa produktus. Produkti ir iedalīti dažādās sērijās: Dark Blue – laba tehnika par pieņemamu cenu, Esprit – sākuma līmeņa kvalitatīva tehnika, Precision – kā jau nosaukumā teikts – precīzai, kvalitatīvai mūzikas atskaņošanai un Competition – profesionāla līmeņa produkti.

Jūs vēlaties nedaudz uzlabot skaņu vai vienkārši nomainīt vecos, sagrabējušos skaļruņus savā auto – Dark Blue sērija būs Jūsu pareizā izvēle. Šīs sērijas produkti nav dārgi, taču tiem piemītošās īpašības ļaus jūtami uzlabot automašīnā dzirdamās mūzikas skanējumu vienalga vai tā būtu klasiskā, hārd-roka, vai hip-hopa stilā.

Ja Jums nākas pavadīt automašīnā vairākas stundas dienā, noteikti vēlēsieties tajā laikā klausīties kvalitatīvi atskaņotu mūziku. Tādā gadījumā – Esprit sērijas tehnika būs pašā laikā! Īpaši gribētos ieteikt šīs sērijas komponenšu skaļruņu komplektā ietilpstošo pīkstuļu (augstfrekvenču skaļruņu) teicamo sniegumu. E135 un E136 komplektu atskaņotās augšējo frekvenču skaņas izceļas ar dzidrumu, taču nav tik asas un griezīgas, kā daudziem citiem komplektiem šajā cenu grupā.

Esat auto audio tehnikas pazinējs un vēlaties tiešām kvalitatīvu tehniku? Precision sērija dos Jums iespēju baudīt mīļākos ierakstus ļoti labā kvalitātē. Komponenšu zemo frekvenču skaļruņu membrānas taisītas no sisala – vielas, ko iegūst no tāda paša nosaukuma auga šķiedrām. Šīs šķiedras ļauj membrānu izgatavot cietu, vieglu un izturīgu.

Competition sērija – kā jau nosaukums vēsta – ir pietiekami kvalitatīva, lai droši piedalītos auto skaņas kvalitātes sacensībās. Skaļāks bass, precīzākas augstās frekvences, jaudīgāki pastiprinātāji un kvalitatīvi aksesuāri – viss kas vajadzīgs, lai uzvarētu! Jaudīgais SPXL-12 subvūfers atzīts par visu laiku labāko subvūferu, ko ir testējis vācu auto audio žurnāls “Autohifi”. Šis zemo frekvenču skaļrunis noderēs ikvienam, kas vēlas panākt ļoti lielu skaņas spiedienu un augstu kvalitāti automašīnā.

Informācija par produktiem ir pieejama šeit.
Pārstāvis Latvijā: Sportech

Izsaki savu viedokli