Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Counter-Strike: Globall Offensive ir populārākais daudzspēlētāju tiešstaistes šūteris. Geimeriem tiek piedāvāta iespēja sacensties, spēlējot komandās pieci pret pieci. Lai spēle būtu vienā līmenī, katra spēlētāja prasmes tiek atzīmētas ar noteikti līmeni un ,sākot jaunu spēli, tiek panākts, lai serverī būtu, pēc iespējas, viena līmeņa spēlētāji.

CS-GO-pic

Nereti gan krietni labāki Counter-Strike spēlmaņi iegādājas vēl vienu spēles kopiju, lai varētu tiešsaistē paņirgāties par zemāka līmeņa šāvējiem. Problēma īpaši aktualizējas Steam izpārdošanu laikā, kad papildus tam, daudzi nolemj izmēģināt palīgprogrammas.

Valve cenšas rast risinājumu šai problēmai, izlaižot Prime Matchmaking. Lietotājiem, kas vēlas piedalīties beta versijas testēšanā savam CS:GO kontam jāpievieno telefona numurs, un viņiem būs iespēja spēlēt ar tādiem pašiem “verificētiem” spēlmaņiem.

Katrs unikālais tālruņa numurs pievienojams tikai vienam CS:GO kontam, tādējādi Valve paredz, ka varēs uzlabot situāciju godprātīgajiem spēlētājiem.

Izsaki savu viedokli