Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Counter-Strike: Globall Offensive ir populārākais daudzspēlētāju tiešstaistes šūteris. Geimeriem tiek piedāvāta iespēja sacensties, spēlējot komandās pieci pret pieci. Lai spēle būtu vienā līmenī, katra spēlētāja prasmes tiek atzīmētas ar noteikti līmeni un ,sākot jaunu spēli, tiek panākts, lai serverī būtu, pēc iespējas, viena līmeņa spēlētāji.

CS-GO-pic

Nereti gan krietni labāki Counter-Strike spēlmaņi iegādājas vēl vienu spēles kopiju, lai varētu tiešsaistē paņirgāties par zemāka līmeņa šāvējiem. Problēma īpaši aktualizējas Steam izpārdošanu laikā, kad papildus tam, daudzi nolemj izmēģināt palīgprogrammas.

Valve cenšas rast risinājumu šai problēmai, izlaižot Prime Matchmaking. Lietotājiem, kas vēlas piedalīties beta versijas testēšanā savam CS:GO kontam jāpievieno telefona numurs, un viņiem būs iespēja spēlēt ar tādiem pašiem “verificētiem” spēlmaņiem.

Katrs unikālais tālruņa numurs pievienojams tikai vienam CS:GO kontam, tādējādi Valve paredz, ka varēs uzlabot situāciju godprātīgajiem spēlētājiem.

Izsaki savu viedokli