Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Rekonstruēto Krišjāņa Valdemāra un Daugavgrīvas ielu satiksmes mezglu satiksmei plānots pilnībā atklāt 15.novembrī, kad būs paveikti pēdējie labiekārtošanas darbi, veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā, luksoforu signālplāni pielāgoti satiksmes plūsmai un atsevišķās vietās uzklāts horizontālais apzīmējums, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

16053_01c3b52f64c

Departamenta pārstāvji vērš autovadītāju uzmanību, ka patlaban tiek ieslēgti luksofori vairākos ielu posmos. Luksofori darbojas testa režīmā, lai to darbību optimāli varētu pielāgot satiksmes plūsmai.

Lai uzlabotu satiksmi Daugavas kreisajā krastā un tranzīta satiksmes plūsmu nodalītu no vietējās, 2012.gadā tika sākta Daugavgrīvas ielas rekonstrukcija. Šajā laikā izbūvētas inženierkomunikācijas, tai skaitā lietus ūdens kanalizācijas sistēmas un ūdensvads, paplašināts Daugavgrīvas ielas posms un esošajai brauktuvei blakus izbūvēta jauna divu joslu brauktuve virzienam no Daugavas kreisā krasta. Tāpat izbūvēts jauns tilts pār Zunda kanālu, kas ir jauns pieslēgums Daugavgrīvas ielai pie Ķīpsalas virzienā no Raņķa dambja uz Krišjāņa Valdemāra ielu.

16053_4854fb7a11d

Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, tā mērķis ir nodalīt galvaspilsētā tranzīta satiksmes plūsmu no vietējās satiksmes plūsmas un izbūvēt gājējiem un velosipēdistiem drošu satiksmes infrastruktūru.

Departamenta mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka projekta kopējās izmaksas ir 21 miljons latu, tostarp ERAF līdzfinansējums ir 1,5 miljoni latu.

16053_3ddf11aaea5

16053_2ef732558fc

16053_1c3e20901c7

Saistītās tēmas: automašīnasrīgas satiksmesatiksme

Izsaki savu viedokli