Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

HTC ir oficiāli paziņojis pagājušā gada noslēdzošā ceturkšņa finanšu rezultātus. Tie, diemžēl, nenes pozitīvas ziņas, turklāt kompānijas vadība nedomā, ka situācija varētu uzlaboties arī šā gada pirmajā ceturksnī.

Taivānā bāzētais viedtālruņu ražotajs 2013. gada ceturto ceturksni noslēdza ar 1,4 miljardu ASV dolāru ienākumiem, kas ir par 28 procentiem mazāk nekā pirms gada. Apskatot tīrās peļņas ailīti, nākas secināt, ka tur atrodami pieticīgi 10 miljoni dolāru.

HTC pārstāvji vēsta, ka kompānija nelolo liekas ilūzijas un ir gatavi, ka ienākumi kritīsies arī 2014. gada pirmajā ceturksnī.

Jāatzīmē, ka kompānija jau tuvākajā laikā plāno pārskatīt tirgus stratēģiju. Tas nozīmē, ka augstā gala HTC flagmaņus un vidējās klases Desire sēriju papildinās lētākas ierīces.

Kompānijas vadītaja Šēra Vanga kādā intervijā apgalvoja, ka uzņēmums grasās ražot vairāk viedtālruņu, kas ierindotos cenu kategorijā no 150 līdz 300 ASV dolāriem. Šādi HTC plāno sastādīt nopietnāku konkurenci citiem viedtālruņu ražotājiem, piemēram, Samsung.

HTC-logo-2

Saistītās tēmas: finanseshtc

Izsaki savu viedokli