Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Akumulatora darbības ilgums vienmēr ir bijusi portatīvo datoru vājā vieta. To lietotājiem nācās izdarīt izvēli – ja tie vēlējās ilgāku akumulatora darbības laiku, bija jāiegādājas smagāka sistēma; ja bija vajadzīgs vieglāks dators, nācās iztikt ar īsāku darbības laiku. Tam beidzot ir pienācis gals. Ar jauno Aspire Timeline sēriju uzņēmums Acer ir sasniedzis precīzu līdzsvaru starp datora svaru un akumulatora darbības ilgumu, radot vieglu piezīmjdatoru sēriju, kas ar vienu uzlādēšanas reizi ļauj strādāt veselu dienu.

Aspire Timeline sērija ir īpaši veidota ilgākam akumulatoru mūžam, nevis izmantojot lielāku un smagāku akumulatoru, bet gan mainot veidu, kādā enerģija tiek izmantota, tādejādi radot sistēmu, kas ir efektīvāka, vieglāka un mazāk kaitīga videi, kā arī spēj jums nodrošināt astoņas darba stundas ar vienu uzlādēšanas reizi.

Taču tas vēl nav viss. Aspire Timeline piezīmjdatori ir aprīkoti ar Acer Smart Power taustiņu, kurš ļauj jums regulēt, cik ilgi akumulators darbosies – vienkārši nospiediet šo taustiņu, lai palielinātu enerģijas ietaupīšanu un paildzinātu savu brīvību. Acer Smart Power paildzina akumulatora mūžu un veic virkni darbību enerģijas patēriņa samazināšanai.

Turklāt plānākajā vietā Acer Aspire Timeline datori ir tikai 24 mm biezi, biezākajā daļā paceļoties tikai par 5 mm. Pulēta alumīnija vāks ar metāla Acer logo ne tikai piešķir datoram stilīgu izskatu, bet arī palīdz saglabāt ļoti zemu svaru – no 1,6 kg 13,3 collu modelim līdz 2,4 kg 15,6 collu modelim – padarot to gan vieglāku, gan ērtāk pārnēsājamu par visiem citiem līdzīga veida datoriem.

Viena no galvenajām sūdzībām par piezīmjdatoriem ir to uzkaršana, kuras dēļ tos pēc laika kļūst nepatīkami turēt klēpī. Acer Aspire Timeline piezīmjdatori izmanto dzesēšanas sistēmu, kas ir izstrādāta lietotāja ērtību palielināšanai. Sadarbībā ar Intel radītā Laminar Wall Jet sistēma izmanto tehniku, kas veiksmīgi tiek lietota turbīnu lāpstiņu dzesēšanā. Izmantojot papildu līstītes uz ienākošā gaisa atverēm, dzesēšanas gaisa plūsma tiek novirzīta gar piezīmjdatora korpusa apakšpusi, liekot svaigam gaisam nokļūt tieši tur, kur tas nepieciešams vislabākajai dzesēšanai.

Aspire Timeline sērijas datori taupa enerģiju, pat kad ir pieslēgti elektrībai. Pateicoties Acer Power Smart adapterim, Aspire Timeline piezīmjdatori patērē par līdz 66% mazāk elektrības nekā prasa Energy Star standarti – tas nozīmē, ka tie ietaupa 1752 vatus gadā – šādu elektrības apjomu patērē 116 dienas ieslēgta 15 vatu spuldzīte. Turklāt Power Smart adapteris automātiski pārslēdzas uz adaptīvu lādēšanās režīmu, kad akumulators ir pilnīgi uzlādēts – tādejādi tiek pārtraukts enerģijas patēriņš un samazināts akumulatora nolietojums.

Aspire Timeline datoru minimālisma stilā veidotais dizains slēpj daudzus sīkumus, kas veidoti, lai jūs varētu viegli piekļūt bieži izmantotajām funkcijām. Augšdaļā ir integrēti skārienjutīgi karstie taustiņi, lai ar vienu pieskārienu ļautu regulēt tādas funkcijas kā Wi-Fi, dublējumkopijas un enerģijas patēriņu. Vieglākai lietošanai augšpusē ir izvietota arī optiskā diska izvadīšanas poga (14 un 15,6 collu modeļiem).

Gludā FineTip tastatūra, kurai ir lielāki taustiņi ar platākām atstarpēm, ir veidota, lai drukāšanu padarītu ērtāku – ērtības vēl vairāk palielina skārienpaliktņa unikālais dizains, kas ietver bloķēšanas funkciju, lai novērstu nejaušus pieskārienus drukāšanas laikā, un skārienpaliktņa pogu ar pakāpiena konstrukciju, lai tā būtu viegli atrodama bez skatīšanās. Daudzskārienu skārienpaliktnis nodrošina arī vieglāku navigāciju – veicot kustību ar pirkstiem pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji tam, jūs varat pāršķirt Interneta lapas, failu vai mūzikas sarakstus vai fotogrāfijas; jūs varat skārienpaliktni piespiest, lai dažādās programmās veiktu tālummaiņu, kā arī pārlūkot fotogrāfijas, Interneta lapas, PDF dokumentus vai albumus, horizontāli pavelkot divus pirkstus.

Aspire Timeline sērija ir pieejama trīs formātos – kā 13,3, 14 un 15,6 collu modeļi – piedāvājot spilgtu, reālistisku attēla kvalitāti un uzlabotu lasāmību vāja apgaismojuma apstākļos ar Acer CineCrystal LED displeju ar aizmugurgaismojumu 16:9 formātā, ar 1366 x 768 HD izšķirtspēju, augstu spilgtumu un ātru reakcijas laiku izcilai video atskaņošanai. Lai ļautu jums izbaudīt patiesi elpu aizraujošu izklaidi, Aspire Timeline sērija ir aprīkota ar Dolby Sound Room, kas rada telpiskās skaņas efektu ar jebkuru skandu vai austiņu pāri.

Aspire Timeline sērija, kas radīta, lai piedāvātu izcilu mobilitāti un pilnīgu brīvību, ir aprīkota ar vismodernākajām komunikāciju iespējām, lai jūs vienmēr varētu sazināties ar saviem draugiem un kolēģiem – iebūvētās Wi-Fi/WiMAX funkcijas, kas atbalsta Acer SignalUp, nodrošina izcilus sakarus agrāk nepieredzētai mobilitātei. Aspire Timelines datori ir ideāli sabiedrotie dzīvei kustībā; to komplektācijā ir iespējams pēc izvēles iekļaut dažādus 3G1 moduļus. Ar integrēto Acer Crystal Eye kameru, kas pielāgota vāja apgaismojuma apstākļiem un atbalsta Acer PrimaLite tehniku, jūs varat viegli organizēt videokonferences ar saviem kolēģiem vai video čatu ar draugiem.

Izmantojot jaunākos Intel Core 2 Duo procesora sevišķi zema sprieguma risinājumus, Aspire Timeline sērija ir pieejama ar dažādiem dalītiem vai atsevišķiem VGA un ir aprīkota ar DDR3 atmiņu, lai viegli tiktu galā ar daudziem uzdevumiem vienlaikus. Plašu ietilpību nodrošina cietais disks ar lielumu līdz 500 GB; kā alternatīva tiek atbalstīts SSD ar ietilpību līdz 64 GB.

Pilnīgam dvēseles mieram – Acer Backup Solution, kas apvieno Acer Backup Manager un Easy Launch Backup taustiņu, ļauj jums izveidot dublējumkopijas, nospiežot tikai dažus taustiņus. Acer Backup Manger piedāvā elastīgu vadību, ļaujot jums veidot datu dublējumkopijas efektīvi un bez liekām grūtībām. Ar Acer Backup Manger jūs varat iestatīt dublējumkopiju izvedi noteiktos intervālos, darbības laikā likt saspiest failus, lai ietaupītu vietu, iestatīt paroli datu aizsardzībai un izvēlēties datu nesēju, kur jūsu failu dublējumkopijas saglabāt: ārējā cietajā diskā, USB atmiņā vai optiskajā diskā.

Izsaki savu viedokli