Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Apple guvis necerēti veiksmīgu debijas ieskrējienu savam jaunākajam lolojumam – apvienotam telefonam un mp3 atskaņotājam iPhone. Lai arī tika pieļauta iespēja, ka telefons varētu tikt pārdots lielos apjomos, neviens nebija cerējis, ka sešu mēnešu laikā saceltā ažiotāža beigsies ar 525 tūkstošiem pārdoto telefonu jau pirmajās trīs pārdošanas dienās – gandrīz visos AT&T, kā arī Apple veikalos telefonu krājumi izsīkuši momentā.

Protams, šis skaitlis visticamāk nepārsteidz Apple vadītāju Stīvu Džobsu (Steve Jobs), taču tas noteikti ir pārsteidzošs pārējai pasaulei – kā nekā, telefonam nav MMS, video ieraksta iespēja, nomaināms akumulators, kopēšanas iespēja un, tam visam papildus, telefons vēl ir piesaistīts AT&T mobilo sakaru sniedzējam.

Tā vien šķiet, ka minētie mīnusi, par kuriem ziņo portāli visās pasaules malās, nav bijuši nozīmīgi patērētājam. Ne tikai šie mīnusi, bet arī cena nav bijusi šķērslis – tālrunis pieejams par 499 ASV dolāriem (ar 4 GB atmiņu) un 599 ASV dolāriem (8 GB atmiņu).

Lai vai kā – lai viņi tur Amerikā cīnās, mēs Eiropā līdz gada beigām pagaidīsim uzlabotu (visticamāk) iPhone versiju, kuru centīsimies arī iegūt savā rīcībā apskata veikšanai.

Ziņas avots: DailyTech


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli