Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau šonedēļ Microsoft iepazīstinās programmatūras izstrādātājus ar gaidāmo Windows 7 operētājsistēmu. Līdz šim kompānija ir centusies izvairīties no plašākas informācijas sniegšanas, interesanti, vai lietotāji tiks patīkami pārsteigti ar jaunu, kvalitatīvu un ātrdarbīgu operētājsistēmu, vai tomēr Windows 7 būs tikai atjaunināta Vista?

Microsoft lolo cerību ar Windows 7 pievilināt arī citu operētājsistēmu lietotājus. Lai arī Windows Vista ir daudz pārdotāka par XP operētājsistēmu, Microsoft vadībai ir par ko satraukties, jo pamazām lietotāji turpina migrēt uz citām, grafiski patīkamākām operētājsistēmām, kā piemēram Apple Mac OS.

Lai arī Windows 7 tehniskie parametri tiek rūpīgi turēti noslēpumā, interneta plašumos klejo baumas, ka operētājsistēma tiks aprīkota ar grafisko procesora akselerāciju līdzīgi kā tas būs Apple piedāvātajai OS X Snow Leopard. Tāpat arī zināms, ka šis Microsoft produkts atbalstīs multi-touch tehnoloģiju.

Lai arī Windows 7 būs būvēta uz Vista bāzes, un arī vizuāli ļoti atgādinās Windows Vista operētājsistēmu, tomēr Microsoft, ka jaunākā operētājsistēma būs daudz labāka – sākot ar jau pieminēto multi-touch atbalstu, kā arī jaunām darbvirsmas funkcijām. Tāpat arī ir padomāts gan par sistēmas ātrdarbības uzlabošanu, gan arī par enerģijas taupīšanu, turklāt sistēmas darbībai nepieciešami procesi turpmāk būšot daudz efektīvāki.

Izsaki savu viedokli