Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav šaubu, ka viedtālruņu ekrāni paliek arvien lielāki, to procesori – jaudīgāki, bet atmiņa – ietilpīgāka. Kamerām ir arvien vairāk megapikseļu, bet vai tas nozīmē, ka telefonu kļūst labāki, vai tomēr tā ir kvantitāte pāri kvalitātei.

Pavisam nesen mobilo tālruņu testēšanas vietne GSMArena uzsāka parakstu vākšanu, lai pievērstu ražotāju uzmanību lietotāju patiesajām vēlmēm. Tajā tiek minēts, ka ideālais ierīces izmērs ir ekvivalents Motorola RAZR, jo tad to ir iespējams bez problēmām ievietot kabatā.

Tāpat tiek norādīts, ka daudziem, pārdošanā esošiem, tālruņiem nav tie augstvērtīgākie displeji. Līdz ar to, petīcijas izstrādātāji vēlas norādīt uz gandrīz tukšu tirgus segmentu, kurā būtu kabatas izmēra tālruņi ar kvalitatīvu ekrānu un korpusu, cienījamu baterijas laiku un ievērojamu ātrdarbību. Protams, lieki pieminēt, ka autori vēlas pievērst tieši Android izstrādātāju uzmanību.

Būtu arī interesanti uzzināt Boot.lv lasītāju viedokli. Vai viedtālruņu ražotāji dodas pareizajā virzienā? Bet varbūt viņi ir aizmirsuši mobilo tālruņu pamatprincipus?

more is less

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli