Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Nav šaubu, ka viedtālruņu ekrāni paliek arvien lielāki, to procesori – jaudīgāki, bet atmiņa – ietilpīgāka. Kamerām ir arvien vairāk megapikseļu, bet vai tas nozīmē, ka telefonu kļūst labāki, vai tomēr tā ir kvantitāte pāri kvalitātei.

Pavisam nesen mobilo tālruņu testēšanas vietne GSMArena uzsāka parakstu vākšanu, lai pievērstu ražotāju uzmanību lietotāju patiesajām vēlmēm. Tajā tiek minēts, ka ideālais ierīces izmērs ir ekvivalents Motorola RAZR, jo tad to ir iespējams bez problēmām ievietot kabatā.

Tāpat tiek norādīts, ka daudziem, pārdošanā esošiem, tālruņiem nav tie augstvērtīgākie displeji. Līdz ar to, petīcijas izstrādātāji vēlas norādīt uz gandrīz tukšu tirgus segmentu, kurā būtu kabatas izmēra tālruņi ar kvalitatīvu ekrānu un korpusu, cienījamu baterijas laiku un ievērojamu ātrdarbību. Protams, lieki pieminēt, ka autori vēlas pievērst tieši Android izstrādātāju uzmanību.

Būtu arī interesanti uzzināt Boot.lv lasītāju viedokli. Vai viedtālruņu ražotāji dodas pareizajā virzienā? Bet varbūt viņi ir aizmirsuši mobilo tālruņu pamatprincipus?

more is less

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli