Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā it kā esot metode kā justies kā Kleopatrai. Es neapgalvošu, ka Kleopatra būtu lietojusi tieši šādu krēslu, jo šis patiesībā ir vēl labāks. Par krēslu tas, ir nevis Kleopatru. Tātad, ja jums ir daudz naudas (un tas būtu svarīgākais šinī gadījumā) un vēlme padarīt skaudīgus savus kaimiņus un draugus. Vai vienkārši pārsteigt viņus. Tad šis Klasiskais Kleopatras Atpūtas krēsls (tāds arī ir produkta pilnais nosaukums) noteikti varētu būt priekš jums.

Šis krēsls ir izkalts no viengabalaina kaļķakmens klints bluķa. Kā aprakstīts produkta mājas lapā – īpaši blīva kaļķakmens, kas nozīmē, ka krēsls ir ļoti, ļoti gluds un viegli tīrāms. Taču kā zināms, akmens parasti nav tā omulīgākā vieta, kur sēdēt. Lai kompensētu iežu lielisko prasmi aizvadīt ķermeņa siltumu projām, krēslas ir apdarināts ar no silikona materiāliem veidotu apsildīšanas iekārtu, kas ir izturīga pret mitrumu un rūsu. Attiecīgi krēslu var droši lietot gan iekšā, gan ārā.

Ja šis brīnums jūs ir savaldzinājis un jums ir lieki 14 650 dolāri, varat droši pasūtīt šo iespaidīgo un svarīgo mēbeli PRODUKTA MĀJASLAPĀ. Brīdinām, ka vajadzēs palīgus, lai to dabūtu iekšā, jo krēsls tomēr sver 149 kilogramus. Un nedod dievs to kādam uzmest uz kājas!

Ziņa sagatavota, izmantojot Gizmodo materiālus.

Izsaki savu viedokli