Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kam gan nav gadījies pēc kādas darba dienas brīnīties par to, ka nav izdarīta pat puse no iecerētā un laiks tik ātri paskrējis? Šobrīd ir pieejams Latvijā izstrādāts projekts, kurš ļaus tev efektīvi strādāt, redzot kā tu vai uzņēmuma darbinieki patērē savu darba laiku. Iepazīsties ar DeskTime!

Tāpat arī jāpiemin, ka šis risinājums noteikti noderēs darba devējam, lai novērtētu savu padoto produktivitāti, tādējādi vieglāk būs veikt darba laika plānošanu, pieņemt lēmumus par prēmijām vai soda sankcijām. Rezultāti pārskatāmi redzami tīmekļa pārlūkā vai iOS un Android aplikācijās – varēsi sekot uzņēmuma produktivitātei, pat atrodoties ceļā.

DeskTime ir aplikācija, kas pieejama Windows un Mac bāzētiem datoriem un tā uzskaita laiku, cikos darbinieks ieradies darbā, cikos to atstājis un cik ilgi un kādas aplikācijas lietojis vai tīmekļa lapas apmeklējis. Aplikācijai ir vienkāršs, viegli saprotams interfeiss un iespēja ieslēgt “privāto laiku”, piemēram pusdienas laikā, kad darbinieks vēlas palasīt ziņas.

DeksTime priekšrocība ir tā, ka no darbinikiem nav jāslēpj šī aplikācija, tā viņiem ir redzama, kā arī paši var novērtēt savu produktivitāti, redzot detalizētas atskaites.

Lai noteiktu produktīvo darbu laiku, ir iespējams definēt katru programmu kā produktīvu, neproduktīvu vai arī neitrālu, tāpat arī darba devējiem notiekti noderēs iespēja veidot darbinieku grupas, bet protams pats galvenais – noteikt labākos un produktīvākos!

DeskTime ir iespējams izmēģināt 30 dienas bez maksas, ja nolemsi ka tavam uzņēmam šis risinājums būs noderīgs un vēlies to izmantot, tad, klišķini uz jebkuras saites vai attēla šajā publikācijā un saņemsi 25 procentu atlaidi abonēšanai!

DesktTme – lielisks veids kā uzlabot savu personīgo vai uzņēmuma produktivitāti!

Saistītās tēmas: aplikācijasdesktime

Izsaki savu viedokli