Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vai Tavs Blackberry rada ādas niezi? Jauns pētījums norāda uz interesantu faktu – daļai cilvēku ir alerģija pret viņu Blackberry viedtālruni.

Aptuveni trešā daļa no visiem Blackberry telefoniem satur niķeli, kas daļai cilvēku ir alergēns (viela, kas izraisa alerģisku reakciju).

Pētnieki pārbaudījuši 75 telefonus, meklējot tos, kas satur divus populārus alergēnus – kobaltu un niķeli. Vienīgie no viedtālruņiem, kas saturēja vienu no meklētajiem materiāliem – niķeli, izrādījās Blackberry izstrādājumi.

Niķelis varot radīt problēmas arī cilvēkiem, kam pret to alerģijas vēl nav, jo alerģiju pret šo metālu cilvēki mēdz iegūt laika gaitā. Īpaši izteikts risks šādas alerģijas iegūšanai ir tiem, kas ar šo metālu kontaktā nonāk regulāri.

Alerģiskā reakcija uz niķeli telefonā izpaužas kā sausas, niezošas ādas pleķi vaigu kaulu, žokļa līnijas un auss rajonā. Ignorējot alerģiskās reakcijas pazīmes, alerģiskā reakcija pastiprinās un var izsaukt pakļautā ādas reģiona krāsas maiņu uz tumšāku.

Pašlaik neesot zāļu alerģijai pret niķeli, taču to var ļoti viegli novērst atbrīvojoties no alerģijas iemesla.

Protams, šī raksta mērķis nav mudināt visus Blackberry lietotājus iespējami ātrāk atbrīvoties no saviem telefoniem, tomēr ja Jums ir aizdomas, ka ilgstošās un mīklainās sejas ādas veselības problēmas izraisījis tieši telefons, iesakām vērsties pie speciālista. Tikai veicot alerģiju testu varēs noskaidrot, vai telefona nomaiņa ir vienīgais glābiņš.

Saistītās tēmas: blackberry

Izsaki savu viedokli